Ресурс allbiz успешно завершил первый этап трансформации из онлайн-каталога в центр интернет-торговли и выходит на следующий уровень развития под руководством нового CEO, сообщают в компании.

Смена стратегии развития ресурса была анонсирована год назад. Тогда проект трансформации allbiz из онлайн-каталога в международный центр интернет-торговли возглавил Борис Данилов. Как сообщают в allbiz, результатом всесторонней модернизации компании стало увеличение конверсии посещений в заказы на 40%, а в отдельных регионах — даже на 200%. «Благодаря внедрению комплекса SEO-мероприятий количество уникальных пользователей выросло на 12%. А оптимизация внутренних рабочих процессов позволила повысить продуктивность персонала более чем в 1,5 раза», — сообщили в allbiz. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...