Идея этой книги состоит в том, чтобы объединить творческий и технический потенциал обоих полушарий мозга для изложения информации в наиболее доступном для восприятия виде. Креативную часть книги создал, опираясь на свой многолетний опыт Владимир Воронов — известный бренд-мейекр и бренд-коуч. Ицхак Пинтосевич, как эксперт в системном развитии личности и бизнеса, дополнил книгу уроками и практическими упражнениями по Лидерству. Джек Уэлч, Аристотель Онассис, Коко Шанель, Генри Хайнц, Опра Уинфри, Марк Цукерберг, Стив Джобс — истории 77 великих Лидеров+ коучинговые упражнения + вдохновляющие цитаты собраны в одной книге.

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...