Привіт, земляни! Подкасти нині усюди: їх слухають мільйони, їх купують за мільйони та навіть фільми по ним знімають. Однак, нещодавнє дослідження показало, що лише 36% з них змогли випустити 10 та більше епізодів. Інші ж закінчилися, нормально не розпочавшись.
Незважаючи на таку статистику, «Nebo на культурній орбіті» вривається у світ подкастів, і ми на 100% впевнені, що не потрапимо в ті 36%.
Послухати подкаст «Nebo на культурній орбіті» можна на:
Ненапряжні співбесіди
Поки Rammstein спільно з Balenciaga працювали над мерчем, BTS разом з McDonald’s думали над меню. Не сказати, що їх колаборація якась особлива, але шанувальники однозначно влаштовуватимуть жорстокі бої за ці набори. А ми приєднаємося до них наприкінці травня, коли меню з’явиться в Україні.
До речі, про McDonald’s. У сонячній Флориді фастфуд готовий платити 50 баксів за співбесіду, аби хоч хтось на неї прийшов. Покращувати умови праці то складно, а от заохотити хрусткою купюрою — саме те, що треба.
Якщо у вас не лишилося костюма з випускного, або дід не передав вам у спадок піджак із запахом одеколона, то H&M йдуть на поміч. Вони запустили безкоштовний прокат костюмів для співбесід, що виглядає як підтримка корпоративного дрес-коду. Хоча, може воно й корисно. У будь-якому разі, поки така послуга діє лише у Британії.
Рахуємо чужі гроші
Ви можете затримати подих на хвилину? Круто, якщо так. Джефф Безос, думаю, таким не переймається, бо за хвилину він заробляє десь чверть мільйона доларів. Є сайт, де у реальному часі йде підрахунок кількості зароблених мільярдером грошей. Нащо? Ну, весело ж! Якщо пробути на сайті хоча б тринадцять секунд, то можна дізнатися, що Безос вже заробив стільки ж, скільки складає мінімальна
заробітна плата у Штатах за рік.
У простого американського художника назрів план: пропонує будь-кому викласти на стіл п’ять мільйонів, щоб він протягом п’яти років сидів вдома, проводив нескінченний стрім та створював арт-об’єкти. Всяко краще, ніж пробувати розбагатіти на ставках чи граючи в лотерею.
Рухаємося у майбутнє. Скоро у магазинах можуть з’явитися розумні цінники, які знижуватимуть вартість продукту в залежності від терміну придатності. Перевиробництво — нагальна проблема, і такий спосіб простимулює людей купувати менш свіжі товари.
По дорозі в майбутнє
Знаємо, у це важко повірити, однак світові показники споживання вина впали до рівня 2002 року. Жах! Рекомендуємо терміново виправляти статистику власними зусиллями. Головне — не сідайте потім за кермо! Через таких недбалих у Європі вже збираються ставити алкотестори у машинах. Тверезий — дихнув і поїхав. Нетверезий — дихнув і пішов.
А там де автомобілі, там і екологія. У Франції хочуть спробувати цікаву авантюру: запропонувати людям обмінювати машини на електробайки з умовою доплати трьох тисяч євро. Наскільки рівноцінно обмінювати авто на байк і гроші сказати важко, але екологія точно залишиться у виграші.
У Ford думають не стільки про екологію, скільки про комфорт. В нове авто вони засунули здоровенний екран метр завдовжки. Там і штучний інтелект, і віртуальний помічник, коротше — повний футуризм. Дуже красиво, але поки лише для Китаю.
Люди за динозаврів
Дивилися Парк Юрського Періоду? Ілон Маск теж дивився. У його компанії кажуть, що воскресити динозаврів, — справа п’ятнадцяти років, якщо сильно цього захотіти. Цікавий був би сценарій: стародавні рептилії захоплюють світ, людство вимушене тікати на Марс, і все завдяки одній людині. Чекаємо!
Не прощаємося з динозаврами. Виявилося, вчені відкопали лише 0,00000125% тиранозаврів. Шляхом складних розрахунків дізналися, що всього на Землі було близько 2,5 мільярдів цих рикаючих велетнів. Ну що, повернемо до життя їх усіх? Тоді, на кожну людину буде по три тиранозаври.
За часів динозаврів такого статися не могло, а зараз — маємо, що маємо: люди не зачепили лише 3% усієї земної суші. Екологія іншої частини планети так чи інакше пошкоджена людиною. Із Землею уже майже все — пора переходити на Марс.
Та на воді все навіть сумніше, ніж на суші. Колись айсберг на ім’я А68 вважався найбільшим. Більше не вважається, бо майже розтанув. Можливо, років через сто «Титанік» змінить жанр на наукову фантастику.
Від природи — до людей. До неймовірно «оце таке було?» історії. Лежав собі на дереві Кракова круасан, нікого не чіпав. Як-от жінка вирішила поскаржитися на нього у службу захисту тварин, бо переплутала його з ігуаною. Нажахалися, посміялися, а про почуття круасана ніхто не подумав, навіть не вибачилися!
Nebo і небо
Господи, знову Марс? Ну, добре! Там злетів мініатюрний гелікоптер, тридцять секунд протримався у повітрі і сів. Правда, це лише тизер повноцінного польоту, а поки — нічого вражаючого. З іншого ж боку, на іншій планеті літає щось людське… Круто! Важко визначитися.
Марс — то добре, але є планети і цікавіше. От, наприклад, вчені знайшли таку, на якій рік проходить за декілька днів. Аж хочеться мати клієнтів звідти, аби проєкти затверджувалися за нашу добу… Назви ще немає, але важить вона втричі більше за Землю, тому, скоріш за все, вона — скеляста. Планету непогано видно у потужні телескопи, а значить — вчені зможуть гарненько її роздивитися. На прибульців можна не сподіватися, та все ж чекаємо чогось цікавого.
Ось і все! Раді, що були з нами у текстовому форматі. Але якщо ви так швидко все прочитали, що навіть не встигли нічого зрозуміти, то слухайте пілотний випуск нашого подкасту, в якому ми все згадане обговорюємо. Спишемося і почуємося!
Читайте також: новини про прогресивну літературу, експериментальну гастрономію і діджитал-новинки — у минулій добірці трендів у рубриці «Nebo на культурній орбіті».
І заходьте в гості на сайт Nebo ideas agency 😉