Український університет сучасних професій Atom оголосив про офіційний запуск. Проєкт пропонує трансформаційні освітні програми, які розраховані на отримання сучасних професій за півтора місяця. Сьогодні в Atom можна отримати спеціальність трафіколога, інвестора, режисера монтажу та тільдолога, а також оволодіти навичками підприємця. У перспективі — навчання спеціальностям графічного дизайнера, бренд-мейкера, менеджера з продажів та арбітражника.
Засновники Atom — Сергій Хорунжий, директор з розвитку бізнесу, і Вадим Короленко, маркетинговий директор проєкту, досвідчені експерти в діджитал-маркетингу.
«Головне завдання Atom — надання якісної та трансформаційної освіти, доступної з будь-якої точки світу. Навчання заради формальності без зрозумілого й чітко вимірюваного результату вже не є актуальним. Важливо бути цікавим. Змусити студентів сидіти за лекцією онлайн набагато складніше, тому ми розробили новий цифровий підхід. Короткі ролики замість довгих пар, онлайн-платформа замість навчального класу — все повинно бути направлено на те, щоб студентам подобалося займатися», — відзначають співзасновники проєкту.
Програми Atom розраховані на студентів, які хочуть опанувати нову професійну навичку або розглядають альтернативні спеціальності як додаткове джерело доходу з перспективою переходу в основне. Трансформаційний підхід до навчання допомагає учням розвивати як soft, так і hard skills, незалежно від віку і досвіду.
«У 2020 році важливо бути edutainment — поєднувати освітній процес з розвагами. Тепер в онлайні ми не тільки слухаємо лекції, а й займаємося спортом, відпочиваємо і навіть проводимо вечірки. І ті, хто вбудовують модель розваг у програми — отримують ефективний результат від учнів», — розповідає Сергій Хорунжий.
У своїх методиках Atom використовує гейміфікацію, спілкування через Telegram-бот, а також YouTube-відео з відкритими сюжетними лініями.
Особливістю університету є його рейтингова система. Один із ключових пунктів оцінювання — гроші. Кожен результат програми визначається заробітком. Студент починає заробляти вже під час старту навчання. Викладачі Atom вважають, що отриманий професіоналізм визначається кількістю замовлень і виплат від клієнтів. Так, під час тестового режиму, максимальний чек студента за місяць навчання склав $2560.
Завдяки мобільній концепції, можна вчитися з будь-якої точки світу, радитися з кураторами з приводу навчального процесу, пошуку клієнтів і монетизації отриманих знань. Протягом року Atom тестував моделі навчання, встигнувши випустити понад 2000 студентів з України, Росії, Білорусі, Польщі, Казахстану, Узбекистану, США, Канади та Ізраїлю.
Програми навчання створювалися практикуючими діджитал-фахівцями. Викладачі Atom працюють з такими компаніями, як Pinterest, Zoom, Tesla, Bolt, EasyPay, Lexus, Mini Cooper, Альфа-Банк, а також з українськими і зарубіжними знаменитостями.
Університет сучасних професій Atom співпрацює з вищими навчальними закладами. Так, університет уклав партнерство з Центрально-Європейським університетом та з Міністерством освіти України для активного просування нових стандартів освіти.
Після закінчення навчання кожному учневі видається сертифікат міжнародного зразка.
Більше деталей про програми та вартість навчання — за посиланням.
А ми нагадуємо, що у Projector.Humanitarium стартували набори на два онлайн-курси — «Історія реклами» та «Історія українського дизайну».