Vollebak приступает к выпуску биоразлагаемых растительных футболок

Компания Vollebak, которая создала куртку, отражающую все цвета видимого спектра, всерьез взялась за свою эко-инициативу. Она создала футболку исключительно из древесины и водорослей, которая, будучи выброшенной, разлагается подчистую всего за 12 недель. На ее создание пошла древесина эвкалиптов и буков и водоросли, выращенные в биореакторах.

По словам основателя компании Стива Тидболла, «эта футболка выросла из земли и воды и в них же и вернется».

Особый упор дизайнеры делают на то, что даже принт на футболке сделан не из химических красок, а из водорослей. Высушенные в порошок и смешанные с вяжущим веществом на водяной основе, они являются экологически чистой альтернативой обычным чернилам.

Конечно, дизайнеры признают, что естественный пигмент водорослей далеко не такой стойкий, как химическая краска. Так что такие футболки будут менять цвет каждую неделю, по мере того как водоросли окисляются. Но, по мнению создателей, это не баг – это фича.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.