Vollebak приступает к выпуску биоразлагаемых растительных футболок

Компания Vollebak, которая создала куртку, отражающую все цвета видимого спектра, всерьез взялась за свою эко-инициативу. Она создала футболку исключительно из древесины и водорослей, которая, будучи выброшенной, разлагается подчистую всего за 12 недель. На ее создание пошла древесина эвкалиптов и буков и водоросли, выращенные в биореакторах.

По словам основателя компании Стива Тидболла, «эта футболка выросла из земли и воды и в них же и вернется».

Особый упор дизайнеры делают на то, что даже принт на футболке сделан не из химических красок, а из водорослей. Высушенные в порошок и смешанные с вяжущим веществом на водяной основе, они являются экологически чистой альтернативой обычным чернилам.

Конечно, дизайнеры признают, что естественный пигмент водорослей далеко не такой стойкий, как химическая краска. Так что такие футболки будут менять цвет каждую неделю, по мере того как водоросли окисляются. Но, по мнению создателей, это не баг – это фича.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...