Компания Airbus задалась вопросом, как в живой природе организован полет птичьей стаи. Эти наблюдения позволили ей разработать концепцию, названную fello’fly, которая потенциально может сделать коммерческие перелеты менее энергоемкими в ситуациях, когда несколько самолетов, летят строем.

Airbus заявила, что технология fello’fly позволит самолету, летящему следом, «перехватывать» энергию, утраченную самолетом-лидером, удерживаясь в восходящем потоке воздуха, который тот создает за собой. Так как такой воздушный поток добавит ведомому самолету тяги естественным образом, его двигатели смогут немного сбавить обороты. Соответственно, и расход топлива сократится на 5-10%.

Предполагается, что технически это будет реализовано с помощью дополнительной навигационной функции. Она будет подсказывать пилоту, где именно должен держаться самолет, летящий в хвосте.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.