Новое слово в мире селфи: компания Apple всерьез решила запатентовать «слоуфи»

Когда на прошлой неделе Apple впервые заговорила о «слоуфи» во время своей презентации, многие восприняли это как шутку. Однако от своих слов компания не отказывается. И недавно она подала заявку на регистрацию «слоуфи» в качестве торговой марки.

Так Apple назвала селфи, сделанные в режиме замедленной съемки – функция эксклюзивная для iPhone 11. Фронтальная камера этого смартфона теперь может записывать видео со скоростью 120 кадров в секунду. Замедлившись до нормального темпа, оно создает четкий эффект слоу-мо. Конечный результат выглядит стильно, хотя то, что «слоуфи» покорят Интернет, очень маловероятно.

Эту функцию Apple продемонстрировала в забавном ролике, где можно увидеть пафосно развевающиеся кудри… пока камера не отъезжает, и мы не видим, что этот эффект был достигнут с помощью фена.

Мы привыкли видеть замедленную съемку в экшеновых сценах, но уместна ли она в видео, которое снимается с расстояния вытянутой руки?

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.