NASA объявляет конкурс на лучшего автономного робота

NASA обращается к публике с просьбой помочь создать автономных роботов, которые будут исследовать Луну, Марс и другие планеты. Космическое агентство запустило вторую фазу своего конкурса робототехники (Space Robotics Challenge). Его цель – разработка роботов, которые смогут работать на других планетах и будут помогать астронавтам в длительных миссиях.

Участвовать в конкурсе могут независимые команды, исследовательские организации, частные компании и отдельные энтузиасты.

Целью первой фазы в свое время была разработка программного обеспечения для человекоподобного робота «Валькирия».

Участникам второй фазы предстоит разработать навигационные программы и программы принятия решений для ряда виртуальных роботов. Призовой фонд в 375000 долларов разделят между несколькими победителями.

Этот конкурс – часть Centennial Challenges от NASA. Предыдущие соревнования в этой категории включали в себя, например, создание марсианской базы.

Подавать заявки на участие во второй фазе Space Robotics Challenge можно до декабря этого года.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...