Мегафон, говорящий разными голосами

Проблема отнюдь не надуманная. У японских властей (в частности, полиции) есть проблемы с контролем за большим количествм люде на мероприятиях разного уровня, в частности на рок-концертах.  Мегафоны на таких мероприятиях используются постоянно что привело к неожиданному эфффекту: теперь объявления и инструкции, произнесенные с помощью мегафона, попросту игнорируются. А это иногда несет прямую угрозу безопасности людей.

Новый Animegaphone оснащен технологией искусственного интеллекта с изменением голоса, которая анализирует голосовые данные и стиль речи пользователя, акцент, интонации и другие индивидуальные голосовые характеристики. Затем он синтезирует и почти без задержки преобразует голос в заранее зарегистрированный голос другого человека.

Компании надеятся, что преобразование голоса сотрудников службы безопасности, например в голос рок-звезды или знаменитого кионактера, привлечет внимание возбужденных фанатов на мероприятиях и концертах и позволит избежать, например, опасной давки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...