Карманный кондиционер Sony Reon Pocket

Компания Sony работает над созданием миниатюрного кондиционера Reon Pocket. Это устройство можно просто положить в карман, и оно будет охлаждать вас в жару и греть зимой.

Размерами оно меньше смартфона. Вдобавок к нему прилагается специальная рубашка с внутренним карманом. Для охлаждения он использует элемент Пельтье, термоэлектрический преобразователь, такой же, как те, что можно увидеть в машинах и охладителях для напитков.

Батарея выдерживает 90 минут, а заряжать ее надо 2 часа.

Управлять Reon Pocket можно через мобильное приложение, настраивая температуру. Предполагается, что это устройство способно понизить температуру вокруг тела человека на 13 градусов Цельсия или поднять ее где-то на 8 градусов.

Sony планирует выпустить эти мини-кондиционеры в 2020 году, как раз к Олимпиаде в Токио, когда они будут особенно востребованы.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.