Карманный кондиционер Sony Reon Pocket

Компания Sony работает над созданием миниатюрного кондиционера Reon Pocket. Это устройство можно просто положить в карман, и оно будет охлаждать вас в жару и греть зимой.

Размерами оно меньше смартфона. Вдобавок к нему прилагается специальная рубашка с внутренним карманом. Для охлаждения он использует элемент Пельтье, термоэлектрический преобразователь, такой же, как те, что можно увидеть в машинах и охладителях для напитков.

Батарея выдерживает 90 минут, а заряжать ее надо 2 часа.

Управлять Reon Pocket можно через мобильное приложение, настраивая температуру. Предполагается, что это устройство способно понизить температуру вокруг тела человека на 13 градусов Цельсия или поднять ее где-то на 8 градусов.

Sony планирует выпустить эти мини-кондиционеры в 2020 году, как раз к Олимпиаде в Токио, когда они будут особенно востребованы.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.