Канадская компания создала зубную пасту без пластика (и без тюбиков)

Канадская компания Change Toothpaste создала безотходную зубную пасту без пластика. Выпускается она в виде таблеток, что позволяет избавиться от привычных тюбиков, которые состоят из 11 слоев пластика, полимеров и смол.

Пластиковые тюбики для зубной пасты – довольно проблемная вещь, ведь повторной переработке они почти не поддаются. Соответственно, мало кто утруждается их сбором и утилизацией. Поэтому, основатели Change Toothpaste Дэмьен Винс (Damien Vince) и Майк Медикофф (Mike Medicoff) разработали таблетку, которую надо сначала разжевать, а потом уже браться за зубную щетку.

Ингредиенты в «беспластиковой» зубной пасте тоже в большинстве своем натуральные.

Продается такая таблетированная паста в биоразлагаемых пакетах по 65 штук (на месяц, по идее, хватит).

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.