Канадская компания создала зубную пасту без пластика (и без тюбиков)

Канадская компания Change Toothpaste создала безотходную зубную пасту без пластика. Выпускается она в виде таблеток, что позволяет избавиться от привычных тюбиков, которые состоят из 11 слоев пластика, полимеров и смол.

Пластиковые тюбики для зубной пасты – довольно проблемная вещь, ведь повторной переработке они почти не поддаются. Соответственно, мало кто утруждается их сбором и утилизацией. Поэтому, основатели Change Toothpaste Дэмьен Винс (Damien Vince) и Майк Медикофф (Mike Medicoff) разработали таблетку, которую надо сначала разжевать, а потом уже браться за зубную щетку.

Ингредиенты в «беспластиковой» зубной пасте тоже в большинстве своем натуральные.

Продается такая таблетированная паста в биоразлагаемых пакетах по 65 штук (на месяц, по идее, хватит).

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...