Осенью следующего года в первой в мире гонке электросамолетов Air Race E примут участие восемь международных команд.

Соревнование состоится на трассе длиной 5 км. Гоночные электросамолеты будут лететь всего в 10 метрах над землей на скорости 450 км, о чем сообщил Джефф Зальтман, основатель Air Race, во время авиашоу в Дубае. Такие гонки позволят испытать инновационные технологии и приблизить коммерческие перелеты на электрических летательных аппаратах. И первыми тестерами станут эти восемь команд.

Одна из них, британская команда Condor, уже даже продемонстрировала свой гоночный самолет. Его основой послужил одноместный Cassutt, но всю начинку заменили на электронную.

Другие команды тоже можно условно разделить на те, которые модифицируют существующие модели самолетов, и те, которые разрабатывают свои гоночные болиды с нуля. К первым принадлежат команды Outlaw (Канада), Hangar-1 (Германия), Allways Air Racing (США), Mobius (США). Ко вторым: Blue-BETA Racing (США), Scramasaxe (Франция) и NL (Нидерланды).

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.