Проблеми збереження навколишнього середовища, стійкості нашої планети і збереження ресурсів стоять гостро, як ніколи. Однією з масштабних проблем світової спільноти в цьому напрямку є забруднення пластиком, зокрема — забруднення пластиком океанів.
Незважаючи на те, що океани можуть бути від нас далеко, вони є основним постачальником кисню на землі. Наше прагнення зберегти океани сильне, як ніколи. Але зміни можливі тільки тоді, коли кожен з нас, де б він не знаходився, робить крок їм назустріч.
На честь Всесвітнього дня океанів, який відзначається 8 червня, adidas знову об’єднує бігунів по всьому світу для участі в проєкті Run For The Oceans і ще раз доводить, що спорт може змінити світ на краще.
Забіг за океани — це можливість почати рух в потрібному напрямку. Активація, яка з 56 000 учасників у 2017 році швидко набула масштабів глобального руху, в 2019 році об’єднала вже 2.2 мільйона бігунів.
Біговий діджитал-захід відкрито для реєстрації. А з 28 травня по 8 червня ми закликаємо вас тугіше затягнути шнурки на своїх кросівках, щоб допомогти світу дізнатися про проблеми океану і покінчити з пластиковим сміттям, беручи участь у Забігу за океани в додатку adidas Running.
Як зареєструватись?
- Завантажте додаток adidas Running на свій телефон.
- Зареєструйтеся у челенджі Run For The Oceans.
- Біжіть разом з усіма з 28 травня по 8 червня.
Відео як приєднатися до челенджу.
Будуть зараховані кілометри за такі види бігу:
- звичайне бігове тренування,
- біг на доріжці,
- заїзд в інвалідному візку,
- віртуальний біг,
- трейлранінг,
- плогінг,
- звичайна і скандинавська ходьба.
Ваша участь у Run For The Oceans від adidas допоможе підтримати Parley’s Global Cleanup Network: за кожен кілометр, внесений в період з 28 травня по 8 червня, adidas і Parley очистять пляжі та острови від сміття — це близько 227 000 кг пластику.
Також ми нагадуємо, що 30 травня 2021 року, у День Києва, відбудеться 28-й «Пробіг під каштанами». Цього року до заходу можна долучитися офлайн на Майдані Незалежності або онлайн у зручному для учасника місці (за допомогою додатку Strava). Кошти з усіх стартів оргкомітет направляє на благодійність. За традицією, учасники «Пробігу під каштанами» підтримують Науково практичний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.