Art Business School — школа з арт-бізнесу, яку проводить Інститут права, технологій та інновацій спільно з британськими колегами, покликана опрацювати шляхи виходу з кризи та запропонувати зміни до регуляторного поля задля розвитку та підтримки арт-індустрії.
В рамках Art Business School експерти та практики проведуть спільну освітню школу, міжнародні панельні дискусії, створять Керівництво для арт-галузі та сформують пропозиції щодо удосконалення регуляторного поля та правил гри на українському арт-ринку, а також видадуть Збірку аналітичних статей українською та англійською мовами. Проєкт надасть арт-підприємцям, митцям, працівникам культурних установ та українським культурним операторам актуальні знання, практичні кейси британського арт-ринку, можливість отримати консультації від провідних експертів галузі та ефективні інструменти для підвищення потенціалу української культури на глобальному рівні.
Art Business School поділятиметься на 5 панелей, присвячених актуальним питанням арт-галузі:
1. Стан арт-ринку до та після пандемії / Денис Белькевич (Україна), Девід Беллінгхем (Велика Британія);
2. Схід-Захід: інклюзія українського мистецтва у західний арт-ринок / Олена Грабб (Україна), Джеймс Баттервік (Велика Британія);
3. NFT, Blockchain та криптопроєкти / Анастасія Глєбова (Україна), Фанні Лакубай (Велика Британія);
4. Діджиталізація та онлайн ринок арт-ринку / Ольга Сімсон (Україна), Лейла Среберни-Мухаммеді (Велика Британія);
5. Продаж мистецтва за кордон: податкові та митні питання / Аліна Плющ (Україна), Генрі Лідіейт (Велика Британія).
Під час кожної панелі буде проведено дві лекції та професійну дискусію на відповідну тему, а також Q&A з українськими і британськими експертами, до якого зможуть долучитися всі охочі.
«Основна мета проєкту полягає у тому, аби провести паралелі між ринком України та Великої Британії, звірити годинник у питаннях його діджиталізації, дослідити процеси, які відбулися на арт-ринку в період пандемії та визначити спільні кроки вирішення проблем та виходу з кризи. До того ж зважаючи на те, що Велика Британія є важливим центром арт-ринку, а Україна має високий ресурс та капітал для участі в ньому, українські та британські експерти з Інституту мистецтв Sotheby’s в рамках проєкту планують розробку цілісного та конкретизованого плану завдань для розвитку українського арт-ринку», — коментує координаторка проєкту та співзасновниця Інституту права, технологій та інновацій Ольга Сімсон.
Art Business School відбуватиметься онлайн в період з 9 жовтня по 6 листопада щосуботи. До безпосередньої участі у школі буде відібрано професіоналів арт-індустрії з попереднім досвідом роботи у галузі, а всі охочі зможуть приєднатися до перегляду трансляцій івентів школи Art Business School. Участь у школі безкоштовна. Відбір заявок на участь в Art Business School відбувається до 1 жовтня. Посилання на аплікаційну форму.
Читайте також:
Осінній дайджест digital-новин від NGN.agency