4 грудня в UNIT.City відбудеться п’ята препаті, присвячена врученню Нобелівської премії під назвою Nobilitet. Протягом дня провідні українські науковці й освітяни розповідатимуть найважливіше про Нобелівську премію — 2021 у форматі FAQ: кому, за що, а головне — чому її вручають.
Учасники Nobilitet зможуть прослухати шість лекцій від найкращих спікерів, які професійно розуміються на відкриттях та досягненнях у різних галузях. Цього разу будемо говорити про те:
- Чому життя — це біль, як вчені зуміли дослідити природу холоду, жару й навіть дотику та як відкриття цьогорічних лауреатів з фізіології й медицини може докорінно змінити світ фармацевтики (Нобелівська премія з медицини та фізіології).
- Що поєднує кліматичні зміни та хаос, який прогноз чекає на нашу планету та чи варто вже пакувати валізи й летіти на Марс (Нобелівська премія з фізики).
- Як люди навчилися формувати молекули за допомогою органокаталізу (Нобелівська премія з хімії).
- Як жити далеко від Африки, але створювати літературний континент (Нобелівська премія з літератури).
- Як ми працюємо і як праця визначає наше життя (премія імені Альфреда Нобеля з економіки).
- І, нарешті, про те, чому так важливо говорити про захист свободи слова та вираження поглядів. А також про те, як саме вони впливають на розвиток демократії (Нобелівська премія миру).
Лекції Nobilitet проведуть найкращі спікери, які фахово розуміються на відкриттях та досягненнях у галузях: фізики, хімії, фізіології та медицини, захисту миру, економіки та літератури.
ОЛЕКСІЙ БОЛДИРЄВ — Кандидат біологічних наук, науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України, доцент кафедри молекулярної біології та біофізики Київського академічного університету, популяризатор науки, засновник проєкту «Моя наука».
КАТЕРИНА ТЕРЛЕЦЬКА — Докторка фізико-математичних наук, завідувачка лабораторії математичних наук НЦ МАНУ, науковий співробітник ІПММС НАН України. Лауреатка II української премії L’ORÉAL — ЮНЕСКО «Для жінок у науці». Популяризаторка науки в проєкті «Дійсна наука» та виданні «Дзеркало тижня».
БОГДАНА РОМАНЦОВА — Літературна критикиня, літературознавиця, публіцистка, редакторка видавничих проєктів у видавництві «Темпора». Членкиня журі премії Президента України, стипендії Президента України, авторка видань «ЛітАкцент року», «Книжка року Espreso».
ІГОР КОМАРОВ — Доктор хімічних наук, професор, директор Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Популяризатор науки.
ЄГОР БРАЙЛЯН — Історик та журналіст-міжнародник, співпрацює з інформагентством Міноборони «АрміяInform», учасник воркшопу з глобальної історії в Оксфорді 2018 року.
Цьогоріч через карантин кількість квитків у форматі offline буде обмеженою. За наявності offline-квитка ви можете відвідати захід та вечірку, а також отримати фірмову футболка Nobilitet у подарунок. Для тих, хто не встигне або не матиме змоги відвідати захід у реальному часі, є можливість придбати online-квиток, з яким можна переглянути лекції у прямому етері або ж запис у будь-який зручний час.
Деталі заходу за посиланням.
Читайте також:
Дороговказ для собак: магазин Petco створив пахучу доріжку для чотирилапих споживачів