Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в доповненій реальності. Він використовує машинне навчання, щоб розпізнати малюнок, спираючись на тисячі інших, де було зображено ту саму тварину. Якщо здогадка правильна – він генерує AR-версію малюнка. Цільовою аудиторією є діти від 6 до 10 років. Але, як стверджує розробник Мет Добсон (Mat Dobson), потенціал для комерційного застосування у цього додатка також є.

Для креативної команди ця концепція стала улюбленим проєктом, оскільки багато в кого з них є діти. А додаток Doodlar пропонує чудову можливість посприяти творчому самовираженню дітлахів і водночас розповісти їм про природу.

Кожен малюнок винагороджується унікальною взаємодією: від годування слона та чухання поросяти до втечі від сердитого носорога. Додаток також розповідає дітям про тварин, з якими вони у цей момент граються.

«Уявіть лише, скількома різними способами можна намалювати одну й ту саму річ, – зазначив Добсон. – Це дійсно сприяє креативності та латеральному мисленню».

За словами Добсона, для дітей є чимало креативних та навчальних додатків, але нічого схожого на Doodlar. Це вперше вони отримують можливість перетворити намальоване ними у щось реальне. До того ж взаємодія з доповненою реальністю зазнала редизайну, оскільки розробники позбулися традиційного інтерфейсу. Відповідно, процес створення додатку дещо ускладнився тим, що авторам необхідно було зробити так, щоб маленькі діти могли інтуїтивно розібратися, як користуватися цією технологією.

Комерційний потенціал

Хоча первинна мета додатку – розваги, освіта та творче самовираження, команда також замислювалася над комерційним використанням своєї інновації.

«Це – принципово нова форма взаємодії з AR, тому ми сподіваємося, що їй вдасться лишити свій слід в індустрії також, – пояснив Добсон. – І оскільки ми можемо зробити так, щоб додаток Doodlar розпізнавав все, що завгодно, ми зараз ведемо переговори з брендами щодо того, як це можна сполучити з їх продуктами та інтелектуальною власністю».

Додаток Doodlar можна безкоштовно завантажити на App Store або Google Play. Наразі до нього входить безкоштовний набір з 15 тварин та кілька платних наборів, присвячених саванні чи листяним лісам. Команда також планує у майбутньому додати до нього віртуальні моделі машин, хатніх предметів, комах, підводних жителів, міфічних істот, спортсменів та природних явищ.

Джерело

Якщо цей додаток розповідає про те, що ви малюєте, то в Китаї було створено додаток, який малює те, про що ви розповідаєте.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...

WOG випустила LOL-комбо пропозиції, які придумали клієнти

До 1 квітня мережа АЗК WOG випустила серію постерів із наборами LOL-комбо. Авторами таких наборів WOG стали самі клієнти. «Ми ...