Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в доповненій реальності. Він використовує машинне навчання, щоб розпізнати малюнок, спираючись на тисячі інших, де було зображено ту саму тварину. Якщо здогадка правильна – він генерує AR-версію малюнка. Цільовою аудиторією є діти від 6 до 10 років. Але, як стверджує розробник Мет Добсон (Mat Dobson), потенціал для комерційного застосування у цього додатка також є.

Для креативної команди ця концепція стала улюбленим проєктом, оскільки багато в кого з них є діти. А додаток Doodlar пропонує чудову можливість посприяти творчому самовираженню дітлахів і водночас розповісти їм про природу.

Кожен малюнок винагороджується унікальною взаємодією: від годування слона та чухання поросяти до втечі від сердитого носорога. Додаток також розповідає дітям про тварин, з якими вони у цей момент граються.

«Уявіть лише, скількома різними способами можна намалювати одну й ту саму річ, – зазначив Добсон. – Це дійсно сприяє креативності та латеральному мисленню».

За словами Добсона, для дітей є чимало креативних та навчальних додатків, але нічого схожого на Doodlar. Це вперше вони отримують можливість перетворити намальоване ними у щось реальне. До того ж взаємодія з доповненою реальністю зазнала редизайну, оскільки розробники позбулися традиційного інтерфейсу. Відповідно, процес створення додатку дещо ускладнився тим, що авторам необхідно було зробити так, щоб маленькі діти могли інтуїтивно розібратися, як користуватися цією технологією.

Комерційний потенціал

Хоча первинна мета додатку – розваги, освіта та творче самовираження, команда також замислювалася над комерційним використанням своєї інновації.

«Це – принципово нова форма взаємодії з AR, тому ми сподіваємося, що їй вдасться лишити свій слід в індустрії також, – пояснив Добсон. – І оскільки ми можемо зробити так, щоб додаток Doodlar розпізнавав все, що завгодно, ми зараз ведемо переговори з брендами щодо того, як це можна сполучити з їх продуктами та інтелектуальною власністю».

Додаток Doodlar можна безкоштовно завантажити на App Store або Google Play. Наразі до нього входить безкоштовний набір з 15 тварин та кілька платних наборів, присвячених саванні чи листяним лісам. Команда також планує у майбутньому додати до нього віртуальні моделі машин, хатніх предметів, комах, підводних жителів, міфічних істот, спортсменів та природних явищ.

Джерело

Якщо цей додаток розповідає про те, що ви малюєте, то в Китаї було створено додаток, який малює те, про що ви розповідаєте.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...