«Марафон для всіх»: як Нова пошта зібрала понад 1000 українців для участі у благодійному онлайн-забігові

1 листопада по всій Україні пройшов «Марафон для всіх» . Це онлайн-забіг, де кожен охочий міг подолати дистанцію за того, хто мріє про медаль марафонця, але не може бігати через вік, хворобу або інші обставини. До забігу, організованого Новою поштою і New Run, долучилися учасники з 23 областей України, а також із Німеччини, Ізраїлю і США.

Онлайн, але не віртуально

«Цьогорічні бігові старти Нової пошти проходили онлайн. Але це не завадило тисячам українців вийти на дистанцію і встановити рекорд на наймасовіший онлайн-забіг, — говорить співзасновниця Нової пошти, амбасадорка New Run Інна Поперешнюк. — А 1 листопада ми вже вдруге провели всеукраїнський «Марафон для всіх», і кожен охочий подолав свою дистанцію за того, хто не може бігти».

Новий «Марафон для всіх» оголосили 20 жовтня, відкривши онлайн-реєстрацію: в одній анкеті реєструвалися бігуни, а в другій — ті, хто мріє про медаль марафонця, проте не може бігати. Вже за 7 днів реєстрацію було завершено, й організатори утворили 500 пар між учасниками забігу і героями, заради яких вони біжать.

Медаль для героя

1 листопада бігуни по всій Україні вийшли на свою дистанцію. У кожного на грудях — ім’я людини, для якої здобуває медаль. Також учасники забігу знімали для своїх героїв відеозвернення і публікували їх у Facebook та Instagram з позначкою Нової пошти та хештегом #марафондлявсіх.

Незабаром кожен герой проєкту отримає свою медаль марафонця. Серед них: батько двох доньок, що реабілітується після травми хребта, хлопець-візочник, який здобуває освіту програмувальника, трирічна дівчинка, яка бореться з раком легені на IV стадії, а також сотні українців, які не можуть бігати, проте щодня долають свій життєвий марафон.

«Я пробігла 13 кілометрів, маючи бронхіальну астму. Довелося брати з собою інгалятори, терпіти біль і перемагати саму себе. Я зробила це, бо знаю, що поряд зі мною живуть люди, яким набагато гірше. Для когось велика мрія — це навіть не марафонська дистанція, а кілька кроків без палиці чи візка. Медаль за мою дистанцію отримає хлопець із травмою ніг, який не може ходити», — розповіла учасниця «Марафону для всіх» Ольга Склонна.

Учасники онлайн-забігу зробили понад 1000 публікацій у соціальних мережах. Їх можна переглянути за хештегом #марафондлявсіх.


* «Нова пошта марафон» і «Нова пошта напівмарафон» — бігові змагання, які щороку проводить Нова пошта спільно з NewRun. Їхня місія — популяризувати здоровий спосіб життя і розвивати бігову культуру. З кожним роком проєкт розширює географію і залучає до участі бігунів не лише з України, а й з-за кордону. Цього року учасники біжать у новому дистанційному форматі з урахуванням усіх вимог карантину.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою Креативна Практика запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Портал HomeAdvisor розглянув архітектурні споруди у відеоіграх

Архітектурні споруди у відеоіграх були представлені у вигляді воксельних моделей, щоб краще передати структурні деталі цих віртуальних витворів мистецтва.