Українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала прототипом для ляльки Barbie.

Про це поінформували в Національній федерації фехтування України.

Відзначається, що Харлан – перша українка, яка стала прототипом для Barbie.

Лялька-фехтувальниця увійшла до серії Role Models, яку американська компанія Mattel почала випускати два роки тому: до 60-ї річниці існування бренду Barbie і Міжнародного дня жінок.

“Головна мета колекції – звернути увагу суспільства на досягнення успішних у різних сферах жінок та заохотити всіх дівчат світу на реалізацію подібних цілей”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з інформацією на сайті Mattel, кожна з ляльок серії Role Models – прототип успішної жінки зі сфери спорту, культури, мистецтва, моделінгу, науки і так далі. Творці колекції хочуть надихнути “якомога більше дівчат”.

“Ми знайомимо дівчат з історіями жінок з усіх прошарків суспільства, щоб показати їм, що вони можуть стати ким завгодно”, – наголошують у Mattel.

Крім Харлан, прототипами для колекції стали художниця Фріда Кало, піонер авіації Амелія Ерхарт, японська тенісистка Наомі Осака та інші.

“Будучи маленькою дівчинкою, я завжди мріяла про свою ляльку Barbie. І вона у мене була, як і у більшості дівчаток. Але я навіть і подумати не могла, що колись сама стану лялькою Barbie! Шалено рада, що змогла мотивувати легендарний бренд для створення цієї красуні”, – написала Ольга Харлан у своєму Instagram.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Вероника Лавска, Партнер Lavska Story PR Agency, об антикризисных коммуникациях: на что опереться во время надвигающегося кризиса и что кардинально ...

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Новые потребители пост-карантинной экономики. Что нужно знать о поколении Z? (Инфографика)

Сегодня каждый третий человек на планете рожден после 2000 года. Именно они будут диктовать условия в ближайшую новую эпоху – ...

Юлія Боргуленко, Senior Creator Havas Digital Kyiv

«Спеціальність, якої офіційно не існує»: Юлія Боргуленко про професію креатора

Senior Creator Havas Digital Kyiv Юлія Боргуленко розказала про закулісся, переваги та недоліки професії креатора. А також поділилась порадами для ...

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...