CRIMEA is HERE: у Києві відкриють виставку, присвячену Криму та українським політв’язням

13 березня Об’єднання родичів політв’язнів Кремля, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Європейського фонду за демократію, відкриють експозицію CRIMEA is HERE. У партнерстві з Port.agency виставка буде представлена у Музеї Києва.

Подія присвячена сьомій річниці окупації півострова. Десятки тисяч українців Криму були змушені покинути домівки та втратити майно. Понад сто українських громадян опинилися у в’язницях за висловлення своєї позиції щодо вторгнення Росії на територію України. Політв’язні перебувають у штрафних ізоляторах, де відсутні медична допомога та прийнятні умови існування.

Виставка CRIMEA is HERE присвячена втраченому півострову й емоційним спогадам українців про нього. Художники, які народилися й жили у кримських містах, комунікують у своїх роботах уривками фраз і кадрами зі своїх спогадів. 

CRIMEA is HERE: у Києві відкриють виставку, присвячену Криму та українським політв’язням

У межах експозиції Маша Куліковська, Krolikowski Art, Саша Ковальова, Валерій Ведута та Віталій Фоменко розповідають про свій досвід, що водночас знайомий кожному.

«Ця виставка — для всіх, хто хоч раз був у Криму. Всіх, хто поїхав і хто залишився. Всіх, хто вірить, що Крим — всередині кожного з нас, адже тільки так боротьба за нього може тривати», — говорить кураторка проєкту Катя Тейлор.

Відвідати виставку можна з 13 до 22 березня у Музеї Києва, за адресою вул. Богдана Хмельницького, 7. Щоб потрапити на відкриття, необхідно зареєструватися за посиланням.

Джерело

А ми нагадуємо, що 26 лютого, в День спротиву російській окупації Криму та Севастополя, стартувала ініціатива CRIME(A). Її мета — перенести питання незаконної спроби анексії Криму з офіційних столів до людей, компаній та організацій по всьому світу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...