SupportYourApp святкує 10-річчя відкриттям третього офісу у Києві

Українська компанія підтримки користувачів SupportYourApp відзначає 10-річчя відкриттям третього київського офісу, розробленого відповідно до міжнародних стандартів безпеки.

У 2010 році Internet Investments Group (IIG) обрала 21-річну Дар’ю Лещенко тимчасовим керівником відділу підтримки користувачів. Зіткнувшись із викликами в команді, новопризначена Дар’я була змушена перебудувати цілий відділ з нуля. Через місяць вона зібрала нову команду, а трохи згодом отримала першого міжнародного клієнта. 

Внутрішній відділ підтримки клієнтів виріс в окрему компанію — SupportYourApp. З Дар’єю Лещенко у ролі СЕО, SupportYourApp завоювала ІТ-клієнтів у 28 країнах та вийшла в ТОП-3 провайдерів послуг підтримки користувачів у Європі. 

SupportYourApp — одна з небагатьох українських компаній, що продовжила зростати навіть під час економічної кризи й зараз налічує 600 людей в команді

Наблизившись до такої кількості спеціалістів, SupportYourApp вирішила відкрити третій офіс, який був спроектований відповідно до стандартів PCI DSS Level 1*.

Дизайн нового офісу розробила київська дизайнерка Анна Компас. 

Подібно до головного офісу SupportYourApp, відомого муралами українських художників, третій офіс розмістить на своїй території понад два десятки картин сучасних митців. 

SupportYourApp_0001
SupportYourApp
SupportYourApp_0007
SupportYourApp_0008

«За останні роки мистецтво стало частиною нашої корпоративної культури. Ми не просто створюємо креативний простір з різнокольоровими стінами. Наша мета — наповнити цей простір сенсом, розповісти історії українських митців через їхні твори, створити духовно багату атмосферу для команди.  Ми хочемо, щоб люди в нашій компанії та клієнти знали сучасних українських художників», коментує Дар’я Лещенко, СЕО SupportYourApp.

SupportYourApp_0040
SupportYourApp

Деякі картини будуть стаціонарними, тоді як інші колекції змінюватимуться. У новому офісі можна побачити оригінали творів Юрія Болси, Олександра Гребенюка, Олексія Кондакова, «Літографської Майстерні “30”» та принт-студії EtchingRoom 1. Єдиним іноземним митцем, чиї картини будуть представлені в SupportYourApp, стане Ніколас «alfalfa» Санчес з Уругваю.  

Новий офіс відкрив двері 1 жовтня для своїх перших резидентів — HR-відділу. З ростом компанії до них приєднаються нові департаменти.  

SupportYourApp

*PCI DSS Level 1 — стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток, розроблений Радою зі стандартів безпеки індустрії платіжних карток. Він був заснований платіжними системами Mastercard, American Express, JCB і Discover.

Про компанію

SupportYourApp — це українська Support-As-Service компанія, що надає повний спектр послуг підтримки клієнтів із фокусом на ІТ-індустрію. Вона входить до ТОП-3 компаній підтримки користувачів в Європі. 

SupportYourApp була заснована у 2010 році Дар’єю Лещенко та Петром Бондаревським, і входить до групи IIG. За 10 років проект виріс до 600 спеціалістів та трьох офісів у Києві. 

SupportYourApp надає послуги 31 мовами для 120 клієнтів із 28 країн. В портфоліо компанії такі бренди як MacPaw, Lime, Calm, Mastercard, Boinx та інші. 

Крім послуг підтримки користувачів, компанія займається розробкою програмного забезпечення, включаючи власну CRM-систему, лайв-чати, чат-бот конструктори та інструменти підвищення продуктивності на основі технологій штучного інтелекту.

На основі сервісів SupportYourApp була створена окрема компанія — LabelYourData, яка надає послуги розмітки даних для машинного навчання. 


А також свій ювілей святкує Кураж: цього року київській барахолці виповнюється 5 років! З цієї нагоди Кураж запрошує всіх приєднатись до святкування 10-11 жовтня на ВДНГ. Деталі — тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія про захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.