«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай.

ПриватБанк разом із Visa подарував своїм користувачам можливість «запросити» Святого Миколая прямо до себе додому. Щоб отримати AR-привітання, потрібно відкрити на своєму смартфоні додаток «Приват24» і натиснути на кнопку «Св. Миколай». Ця кампанія активна до 19 січня 2021 року.

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон
«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Вже зараз можна говорити про те, що це найпопулярніший проєкт в Україні з застосуванням AR. Він яскраво продемонстрував, як технологія доповненої реальності може донести повідомлення бренда в інтерактивній формі і об’єднати людей.

Головним героєм кампанії став 82-річний Михайло Безпалько, актор з міста Тернопіль, який вже 60 років щорічно вітає діток зі святами. Цього року він магічним чином з’явився в доповненій реальності у мільйонів українців.

Технічно цей проєкт втілила в життя компанія ADVIN, яка створила анімованого Святого Миколая в 3D і розмістила його в доповненій реальності.

В AR-активності Святий Миколай з’являється і знайомиться зі своїм глядачем. Після чого загадує тематичні загадки і вітає від щирого серця з новорічними святами. Наприкінці він пропонує зробити фото на пам’ять.

«Ми дуже пишаємося реалізацією цього проєкту, тому що змогли подарувати прекрасні емоції мільйонам українців. І, незважаючи на карантинні заходи, технологія AR допомогла Святому Миколаю відвідати дуже багато сімей», — коментує засновник ADVIN Артем Чигиринський.

За матеріалами пресрелізу ADVIN та ПриватБанк


Читайте також: Втеча від реальності, або Способи та активації з занурення людини в нереальний онлайн-експірієнс.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...