Підсумки YO! Directors Awards: роботи молодих режисерів реклами та переможці конкурсу

Конкурс YO! Directors Awards (YO!DA), який дає молодим режисерам можливість увійти на ринок виробництва реклами, налагодити контакт із брендами та зняти свій перший ролик для портфоліо, підвів підсумки — опубліковано шість готових рекламних роликів фіналістів конкурсу та оголошені переможці, яких обрало професійне журі.

Підсумки YO! Directors Awards: роботи молодих режисерів реклами та переможці конкурсу
Переможці конкурсу молодих режисерів

Конкурс тривав протягом серпня-жовтня і проходив у кілька етапів:

На першому — учасники YO! Directors Awards (YO!DA) мали надіслати ідеї рекламних роликів, розроблені на основі брифів від реальних замовників реклами, партнерів конкурсу — Samsung, Non Stop, Palette, Domino`s Pizza, Schauma та Seth & Riley’s Garage.

На другому етапі з-поміж 356 заявок журі відібрало 12 півфіналіст(ок)ів, які пройшли навчальний менторський модуль у Kyiv Academy of Media Arts. Потім, на основі допрацьованих режисерських трітментів було обрано 6 фіналіст(ок)ів, які отримали грант у розмірі $2500 та повну технічну і організаційну підтримку від продакшн-партнерів конкурсу. А протягом останніх двох тижнів вересня зняли свої перші рекламні ролики. 

Що з цього вийшло:

GRAND PRIX JURY PRIZE — приз $2000

Режисер: Кирило Свєташов / Бренд: Non Stop 

Режисер: Кирило Свєташов / Бренд: Non Stop

Ідея для NON STOP з’явилася сама собою за день до дедлайну подачі, і я відправив тільки її, швидко написавши історію у вигляді кіносценарію. Хотілося зняти незвичайний сюжет, неможливий в реальному житті, але в той же час, викликати у глядача живі емоції, не дивлячись на абсурдність того, що відбувається.


SPECIAL MENTION JURY AWARD — приз $1000 доларів

Режисерка: Анастасія Совяк-Круковська / Бренд: Samsung

Режисерка: Анастасія Совяк-Круковська / Бренд: Samsung

Прочитавши всі брифи, я інтуїтивно прийняла рішення, що потрібно брати тільки Samsung. Для мене він виявився найближчим. Так як у брифі було прописано, що телевізор, який ми рекламуємо, є стильною фішкою інтер’єру, я почала розвивати ідею в сторону стилю, фешн, придумувати, як і куди можна інтегрувати сам телевізор. І ось — дивіться тепер у ролику, як класно все вийшло 🙂


Режисер: Артур Бошян / Бренд: Domino’s Pizza

Хотілося зробити веселий, простий і зрозумілий ролик, який стане мемом, який легко розповісти і пошерити. Піца завжди створює відчуття маленького свята, так би мовити, відрізняє цей день і робить його кращим. У своїй історії ми хотіли підкреслити це: цілком звичайна сім’я, яких багато, в цілком звичайній квартирі. І тут на них звалюється приголомшлива новина. Та ще й не одна 🙂


Режисерка: Людмила Мельник / Бренд: Seth & Riley’s Garage

У процесі роздумів над тим, хто є цільовою аудиторією бренду, народилася ідея ролика про челендж: помістити продукт Seth & Riley’s Garage у світ сучасних молодих людей, які проводять свій час у TikTok і знімають челенджі на різні теми. Чому б не придумати новий челендж, у якому будуть усі брати участь? Хотілося, щоб кожен міг асоціювати себе з головним героєм і включатися в гру «я теж так можу»!


Режисерка: Карина Бєлова / Бренд: Palette

Питання зміни кольору волосся — це питання пошуку індивідуальності. У нашій історії дівчата приходять до неї через звичні для близнючок ситуації: однаковий одяг, однакові подарунки, плутанину з іменами і бойфрендами. І, крім того, образ близнючок дуже запам’ятовується і виграшний для бренду.


Режисер: Максим Тужилін / Бренд: Schauma

Я підготував ідеї для трьох брендів, але ставку робив саме на трітмент Schauma, оскільки ця ідея найбільш мені близька — я сам тато двох прекрасних маленьких принцес. І ролик побудований на ситуаціях, з якими я сам стикаюся щодня. 

Також, з 12 по 16 жовтня на сайті Media Business Reports проходить голосування за Приз глядацьких симпатій. Автор роботи, яка набере максимальну кількість голосів, отримає винагороду.

Конкурс YO!DA стане щорічною ініціативою для режисерів молодого покоління, наступний прийом заявок буде оголошено вже у 2021 році на сайті.

Підсумки конкурсу молодих режисерів реклами

А про концепцію, місію YO! Direction Awards і «очікування vs реальність» ми поспілкувалися із засновником конкурсу, продюсером і співвласником рекламного продакшена Toy Pictures Дмитром Сухановим.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...