«Гра на біржі» в стилі LifeStyles: коли захворюваність на ІПСШ йде вгору – ціни йдуть вниз

Подібно до акцій, інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), вільно обертаються серед публіки. Ця ідея і стала поштовхом до нової кампанії бренда презервативів LifeStyles. Нью-Йоркське відділення агенції FCB/Six розробило кампанію «Publicly Traded», яка стала своєрідною грою на біржі в стилі LifeStyles.

Сайт кампанії у реальному часі моніторить пошукові запити австралійців, відстежуючи, як часто вони шукають інформацію про ІПСШ. На основі цих даних сайт створює інфографіку, подібну до котирування акцій, і розраховує так званий «індекс ІПСШ».

Цей «індекс ІПСШ» визначається за запитами у Google Пошуці стосовно шести найпоширеніших інфекцій: хламідіоз, ВІЛ, сифіліс, герпес, гонорея та вірус папіломи людини. Платформа кампанії «Publicly Traded» орієнтується на три параметри пошукових запитів австралійських користувачів: власне назви хвороб, їх симптоми та місцевість, з якої надсилається такий пошуковий запит.

Коли кількість пошукових запитів щодо тієї чи іншої хвороби зростає, запускається механізм динамічного ціноутворення. Тобто (в теорії) ціна за упаковку презервативів в онлайн-магазинах знижується, коли захворюваність зростає. А коли кількість відповідних пошукових запитів йде на спад, ціна дещо підвищується. Втім, бренд запевняє, що вона в будь-якому разі не перевищуватиме стандартну роздрібну ціну.

Інвестування в майбутнє

Цільовою аудиторією такої гри на біржі в стилі LifeStyles є чоловіки у віці від 18 до 34 років, які цікавляться інвестиціями в цінні папери. Оскільки за даними бренда в Австралії впродовж останнього десятиліття почастішали захворювання на ІПСШ, наразі назріла необхідність у такій інформаційній кампанії.

Промо-ролик, який пояснює, в чому суть кампанії, та відповідна реклама будуть розміщені у соціальних медіа та на вебсайтах, присвячених фінансам.

Ян Макензі (Ian Mackenzie), креативний директор FCB/Six, так пояснив ідею кампанії: «Даних про захворюваність на ІПСШ є чимало, але під впливом моменту їх дуже часто ігнорують. Тому кампанія «Publicly Traded» втілює ці дані у такій формі, яка справді досягне цільової аудиторії, що готова в буквальному сенсі інвестувати в своє майбутнє, а також використовує динамічне ціноутворення у спосіб, який є дійсно новаторським в сфері електронної комерції».

А Марта Тот (Marta Toth), директорка відділу міжнародної маркетингової стратегії LifeStyles Healthcare, додала: «Інформування про важливість безпечного сексу є вкрай важливим для нашої компанії. І найкращим в цій кампанії є те, що вона виконує свою інформаційну місію у новий та нетиповий спосіб».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Креативна агенція IAMIDEA розробила нову стратегію та рекламну кампанію для UKLON

Основним завданням агенції IAMIDEA було консолідувати комунікацію бренда під одним дахом, створити впізнаваний голос та нове стратегічне повідомлення. І розказати ...