«Бігом допомагай планеті!»: дату антисміттєвого забігу No Waste Run змінено

15 травня, завдяки благодійному забігу збиратимуть кошти на будівництво інноваційного культурного об’єкта «України Без Сміття», що популяризуватиме культуру сортування відходів.

Музей відходів і сортування, майданчик для «безпластикового» фермерського ринку, а також простір просто неба для арт-заходів, — «Україна Без Сміття» планує збудувати зразковий об’єкт, що остаточно змінить уявлення про сміття.

у Києві відбудеться антисміттєвий забіг No Waste Run

Організатори забігу — фандрейзингова платформа Kind Challenge та соціальний стартап «Україна Без Сміття» — хочуть зібрати 1 500 000 грн, встановивши цим справжній рекорд бігового фандрейзингу.

Бігуном-благодійником може стати кожен охочий, незалежно від місця проживання — для цього треба виконати всі умови забігу. Пробігти символічні 2,5 км чи 10 км можна на ВДНГ або в будь-якій іншій точці світу, самостійно або з командою.

Усім учасникам, які виконають умови забігу, організатори обіцяють особливі нагороди — медаль із переробленого пластику, а також призи від партнерів забігу. А ще у бігунів безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на переробку.

No Waste Run реалізовуватиметься за фінансової підтримки компаній, які вболівають за формування нової сортувальної культури: Укргазбанк і Danone. Слоган і віжуал екозабігу розробив креативний партнер — незалежне рекламне агентство TABASCO.

Як зареєструватися та взяти участь у забігу?

  1. Безкоштовно зареєструватися на платформі kindchallenge.net і створити свій профіль. Серед благодійних фондів обрати — «Україна Без Сміття», а серед переліку забігів – No Waste Run 2021 – 17.04.
  2. Зробити благодійний внесок. Переказати на власну кампанію будь-яку суму від 500 грн. Цей благодійний внесок і є реєстраційним збором на забіг.
  3. Розповісти друзям про ініціативу у соцмережах, збирати більше коштів для УБС та готуватися до забігу на 2, 5 або 10 км.
  4. 17 квітня прийти на ВДНГ, пробігти обрану дистанцію та отримати медаль із переробленого пластику або ж пробігти свою дистанцію з будь-якої точки та отримати медаль поштою!

Вікторія Енкіна, директорка креативного агентства TABASCO:

«Благодійний забіг – це ініціатива, до якої може долучитися кожен, хто вболіває за формування нової сортувальної культури в Україні. Саме цей меседж ми заклали у слоган та віжуал, які створили спеціально для екоподії. Сортуємо сміття та готуємося 17 квітня бігом допомагати планеті. Приєднуйтесь!»

Євгенія Аратовська, голова «України Без Сміття»:

«Ми в УБС переконані в тому, що сміття не існує. Сміття зникає, коли ми про нього піклуємося і ретельно сортуємо. Ми щодня викидаємо в смітник цінні ресурси: скло, пластики, метали чи папір. Наш культурний об’єкт на ВДНГ стане справжнім порталом у інший світ, в якому не існує сміття, а є лише цінні вторинні матеріали, що можуть знову стати корисними речами. Час змінювати стереотипне уявлення в суспільстві про те, що відходи — це щось брудне і неприємне. Забіг — чудовий старт для нашої фандрейзингової кампанії по збору коштів на будівництво».

Таня Гриньова, засновиця платформи Kind Challenge:

«Наші забіги відрізняються від інших благодійною складовою: кожен учасник обов’язково робить свій благодійний внесок або збирає кошти на добру справу серед друзів та команди. Таким чином ми додаємо сенсу бігу та даємо шанс стати корисним для суспільства. На No Waste Run ми маємо мету зібрати 3000 учасників та 1 500 000 грн для побудови сміттєпереробної станції.

Важливий нюанс: великі забіги – багато відходів. Після марафонів уздовж маршрутів часто залишаються купи сміття, які навряд чи потрапляють на переробку. Ми ж хочемо показати, що можна влаштовувати забіги «без відходів», і що такі забіги – дієвий спосіб формування антисміттєвої культури і фінансової підтримки соціальних ініціатив, які захищають довкілля від забруднення».


Читайте також про те, як українські компанії боряться з ейджизмом на робочому місці.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Україні запрацювала «мобільна бібліотека» Librarius: тисячі книжок із захистом від «піратів»

12 квітня в Україні запрацювала «мобільна бібліотека» Librarius, повідомив її засновник Антон Мартинов. «Це інструмент для переходу в нову цифрову епоху для ...

Зірка «Гри престолів» Мейзі Вільямс стала амбасадором H&M

Зірка «Гри престолів» та одночасно інтернет-підприємиця Мейзі Вільямс, стала амбасадором H&M. Вона просуватиме та підтримуватиме екологічний напрям розвитку бренду.  Відомо, що ...

Команда Havas PR Kyiv розповіла про комунікаційну кампанію 360 для HeForShe Arts Week 2021

Цього року агентство Havas PR Kyiv розробило та реалізувало креативну комунікаційну кампанію для HeForShe Arts Week 2021 і премії Women ...

Алан Бадоєв запускає креативне агентство Badoev ID

Алан Бадоєв — ім’я-бренд, яке за 20 років активної роботи в індустрії інтертейнменту докорінно змінило уявлення про музичний і телевізійний ...

Оголошено фіналістів конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 3

Починається фінальний етап конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 3, який організовує компанія MRM за ...

Музей прийняття. Шість історій ЛГБТ+ харків’ян та харків’янок голосами публічних людей

Відомі люди Харківщини озвучили історії реального життя геїв, лесбійок, бісексуальних та транс-людей, які не є відкритими. Це звичайні історії звичайних ...