Альтернативні емодзі шведського ілюстратора: мінімалізм та багатозначність

Андреас Самуельссон, ілюстратор з Гетеборгу, так і не звик використовувати емодзі Apple. «Якісь вони всі не такі, – каже він. – Для мене завжди проблема знайти саме той, що мені потрібен». В спілкуванні він надає перевагу візуальній комунікації і часто використовує власні ескізи повсякденних об’єктів, щоб донести до колег свою думку. З огляду на це, можна зрозуміти, чому стандартні емодзі його не влаштовують ані в комунікаційному плані, ані в естетичному. Тому Самуельссон за підтримки видавничого дому Nieves і створив свої альтернативні емодзі, які може собі завантажити та встановити кожен.

Однією з головних проблем емодзі, на думку ілюстратора, є відсутність простіших, лаконічніших форм, які передавали б суть зображення. Самуельссон відчуває потребу в таких емодзі, які не містять нічого зайвого і є однаково доречними для користувачів будь-якого віку.

Виходячи з цього, Самуельссон створив набір зі 100 емодзі, намальованих якомога простіше. Кожен з них являє собою лише силует і має один, щонайбільше два, кольори.

Свобода інтерпретації

«Чим простішими ви малюєте об’єкти, – додає ілюстратор, – тим неочікуванішим виявляється кінцевий результат».

Деякі його альтернативні емодзі доволі складно ідентифікувати. Звісно, є серед них і впізнавані піктограми, такі як око, яблуко чи яйце. Але є й дивніші: щось схоже на хотдог, стружку з олівця тощо. А ще деякі є взагалі новими і до стандартного набору емодзі Apple не входять: ракетка для пінг-понгу, канцелярська кнопка, високий ковпак, ідеально зелена оливка та кавоварка. Коли ілюстратора спитали, що означають деякі з цих емодзі, він сказав, що йому в них подобається саме те, що їх можна витлумачити по-різному.

Андреас Самуельссон сподівається, що такі відкриті для інтерпретації альтернативні емодзі стануть каталізатором для діалогу.

«Мені подобаються текстові сповіщення. У спілкуванні з близькою людиною між рядків виникає пульс. Ви знаєте, про що думає ваш співрозмовник, і разом ви створюєте ритм. Також мені імпонує гумористичний підтекст, притаманний таким діалогам. За допомогою зображень все це можна вивести на інший, абстрактніший рівень і дозволити формам та кольорам говорити самим за себе», – пояснює Самуельссон.

Дійсно, нескладно уявити, як друзі базікають за життя, перекидаючись такими емодзі, особливо якщо їх неоднозначність є хорошим джерелом для численних жартів.

Ілюстратор планує продовжувати роботу над своїм набором емодзі і створити у майбутньому щонайменше ще 100. Завантажити нинішню колекцію можна з App Store ось тут.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.