Альтернативні емодзі шведського ілюстратора: мінімалізм та багатозначність

Андреас Самуельссон, ілюстратор з Гетеборгу, так і не звик використовувати емодзі Apple. «Якісь вони всі не такі, – каже він. – Для мене завжди проблема знайти саме той, що мені потрібен». В спілкуванні він надає перевагу візуальній комунікації і часто використовує власні ескізи повсякденних об’єктів, щоб донести до колег свою думку. З огляду на це, можна зрозуміти, чому стандартні емодзі його не влаштовують ані в комунікаційному плані, ані в естетичному. Тому Самуельссон за підтримки видавничого дому Nieves і створив свої альтернативні емодзі, які може собі завантажити та встановити кожен.

Однією з головних проблем емодзі, на думку ілюстратора, є відсутність простіших, лаконічніших форм, які передавали б суть зображення. Самуельссон відчуває потребу в таких емодзі, які не містять нічого зайвого і є однаково доречними для користувачів будь-якого віку.

Виходячи з цього, Самуельссон створив набір зі 100 емодзі, намальованих якомога простіше. Кожен з них являє собою лише силует і має один, щонайбільше два, кольори.

Свобода інтерпретації

«Чим простішими ви малюєте об’єкти, – додає ілюстратор, – тим неочікуванішим виявляється кінцевий результат».

Деякі його альтернативні емодзі доволі складно ідентифікувати. Звісно, є серед них і впізнавані піктограми, такі як око, яблуко чи яйце. Але є й дивніші: щось схоже на хотдог, стружку з олівця тощо. А ще деякі є взагалі новими і до стандартного набору емодзі Apple не входять: ракетка для пінг-понгу, канцелярська кнопка, високий ковпак, ідеально зелена оливка та кавоварка. Коли ілюстратора спитали, що означають деякі з цих емодзі, він сказав, що йому в них подобається саме те, що їх можна витлумачити по-різному.

Андреас Самуельссон сподівається, що такі відкриті для інтерпретації альтернативні емодзі стануть каталізатором для діалогу.

«Мені подобаються текстові сповіщення. У спілкуванні з близькою людиною між рядків виникає пульс. Ви знаєте, про що думає ваш співрозмовник, і разом ви створюєте ритм. Також мені імпонує гумористичний підтекст, притаманний таким діалогам. За допомогою зображень все це можна вивести на інший, абстрактніший рівень і дозволити формам та кольорам говорити самим за себе», – пояснює Самуельссон.

Дійсно, нескладно уявити, як друзі базікають за життя, перекидаючись такими емодзі, особливо якщо їх неоднозначність є хорошим джерелом для численних жартів.

Ілюстратор планує продовжувати роботу над своїм набором емодзі і створити у майбутньому щонайменше ще 100. Завантажити нинішню колекцію можна з App Store ось тут.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...