Для того, щоб побачити найдивнішу колекцію Тижня моди в Нью-Йорку, достатньо зазирнути у Інстаграм агенції Wieden + Kennedy. Ця агенція щойно опублікувала фото своєї нової колекції «одягу» з канцтоварів: плаття, куртки та інше. І все це зроблено з речей, які можна знайти у будь-якому офісі. Такі матеріали для індустрії моди дійсно незвичні: швабри, пакувальна плівка, папір, пропущений крізь шредер, шнури живлення, степлери, затискачі для паперу тощо. Проте, як видно з фото, кінцевий результат водночас демонструє і неабияку креативність, і гумор. Це – прекрасний жарт.

«Канцелярська» колекція створюється не вперше

Цей щорічний проект очолює Крістін Гледні (Kristin Gladney), фотограф W+K New York. Зародився він у 2017 році, і кожного наступного року «луки» ставали все більш вигадливими.

Гледні та її невеличкій команді дизайнерів, моделей та на всі руки майстрів знадобилося десь 2-3 дні на те, щоб створити кожну композицію та відзняти її.

За її словами, цього року у них склалася справжня команда людей, які займалися пошуком ідей та працювали над дизайном. Натхнення вони черпали звідусюди: з сучасної моди, з дизайну костюмів та з властивостей самих матеріалів. В ході творчого процесу чимало ідей поступово еволюціонували, в той час як деякі з них спадали на думку миттєво, варто було лише пошарудіти навколо в офісі та серед мийних засобів.

Ентузіазм та майстерність

Всі моделі, що представляють колекцію «одягу» з канцтоварів – співробітники агенції W+K New York. Деякі з дизайнерів демонструють власні витвори. Втім, обираючи моделей, Гледні керувалася також бажанням показати мультикультуральність своєї творчої команди.

Мабуть, найулюбленішим «вбранням» креаторів стала дута куртка з пакетів для сміття, які були заповнені повітряно-бульбашковою плівкою та «зшиті» стиплером. Всі креатори по черзі приміряли її та погодилися, що її дуже приємно носити.

Така «канцелярська» колекція є своєрідним оммажем Тижню моди, навіть якщо вона паралельно трохи підсміюється над його абсурдністю. За словами Крістін Гледні, висока мода – це мистецтво, і така креативна розминка дозволяє втілити його у життя. Не кажучи вже про те, що решту року ініціаторка цього проекту присвячує насамперед фотографії, тож це хороша нагода спробувати себе у дещо іншій креативній сфері.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

INSCIENCE онлайн-курс

INSCIENCE запускає онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки

Здоров’я — це не лише про наше тіло та м’язи. Що міцніше психічне здоров’я, то щасливіша людина. Це підтверджує наука ...

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.