UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проєктів

Чотири нові проєкти покликані об’єднувати людей, які залишаються вдома, роблячи важливі знання доступними та відкриваючи світ нових можливостей віртуальної взаємодії.

#VirtualOpenDays

Серія публікацій стала віртуальним аналогом звичних днів відкритих дверей. Під час цифрової подорожі підписники ознайомляться з:

  • історією місця, де зараз живе UNIT.City (тут раніше був мотоциклетний завод, де комплектувались мотоцикли BMW!), та людьми, які вдихнули життя в проєкт та продовжують розвивати його;
  • інноваційним кафе, де бургери готуються на зеленій енергетиці.
    UNIT.Factory та дізнаються про програму ucode: сьогодні це єдиний в Україні заклад, що використовує інноваційний метод навчання Peer-to-Peer (P2P);
  • корпусами, де працюють 4 лабораторії, 3 акселератори, 8 акселераційних програм, 110 компаній-резидентів та 2 єдинороги (стартапи, що оцінюються в $1 млрд. та більше).

ANTI VIRAL

Платформа відкрита для всіх освітніх вебінарів: кожен спікер може запропонувати свою тему до розкриття. До проєкту залучені провідні мислителі та діячі сучасності, представники академічних кіл, управлінці, люди мистецтва.

Вебінари заплановані кожного буднього дня до кінця квітня. В них буде розкрито безліч важливих та цікавих тем з наступними спікерами:

  • Антоном Мартиновим – видавцем, бізнесменом, екс-співвласником «Нашого формату», засновником проекту «Лабораторія» з темою «Використай карантин на повну»
  • Кирилом Бондарем – партнером та фінансовим директором UDP Renewables, фінансовим директором UNIT.City. Тема: «Історія фінансових криз. Уроки і можливості»
  • Романом Ремеєвим – старшим сомельє Good Wine. Тема: «Як отримувати задоволення від вина»
  • Ольгою Роєнко та її командою Royenko Agency. Тема: «Нахіба бізнесу креатив?».

UNIT.Knowledge Base

Запис більше, ніж 200 подій в UNIT.City, тепер у відкритому доступі! База знань включає матеріали на теми логістики і SaaS, продажів, маркетингу, запуску стартапів, розробки для VR та АІ. Тут також записи подій для прогресивних WoManagers і креативних індустрій.

«Наша команда експериментувала та об’єднувала різні теми і напрямки, залучаючи топових спікерів. В UNIT.Knowledge Base ми будемо ділитися досвідом цих подій. Поступово база буде розширюватись, накопичуючи нові знання», ー зазначила Олена Міджак, продюсер подій UNIT.City.

Mayak Innovatsiy з Домініком Піоте

Домінік Піоте, СЕО UNIT.City, запускає подкаст «Mayak Innovatsiy».
Він буде освітлювати українські та світові технологічні новини, події, а також приймати гостей з числа найвпливовіших представників галузі.

Першим гостем стала Наталія Микольска – юристка, екс-заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України, засновниця платформи SheExports та Центру Trade+ у Київській школі економіки. Прослухати перший та подальші випуски буде можливо безкоштовно на Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher, Pocket Casts.

З усіма проектами можна ознайомитись за посиланнями нижче:

#VirtualOpenDays – Facebook
ANTI VIRAL – YouTube
UNIT.Knowledge Base – сторінка на офіційному сайті
Mayak Innovatsiy – сторінка на офіційному сайті

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.