Производитель жевательных конфет Skittles снял к Хеллоуину новую рекламу.

Образ ведьмы в остроконечной шляпе — главный символ этого праздника после тыквы. По преданиям, она заманивает детей конфетами, чтобы после сварить их живьем в котле и съесть.

Однако в рекламе Skittles ведьма сама становится жертвой. Ребенок, которого она варит на своей кухне, оказался редким сладкоежкой. Он, сидя в котле, просит еще и еще жевательных конфет. Старушка устала повторять, что они кончились и она не может их достать. Он раздосадованно напоминает, что пришел сюда, поверив ее обещаниям, что получит столько Skittles, сколько захочет. И показывает ролик с YouTube в подтверждение этой легенды.

Над кампанией работали агентства DDB Chicago и Smuggler Production House.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.