В Индии выпущены чайники с Wi-Fi

Известный в Индии чайный бренд Chakra Tea и агентстсво Dentsu Webchutney разработали для рабочих, занятых физическим трудом, специальный чайник с Wi-Fi.

Чтобы понять ценность такого предложения, нужно знать, каковы условия работы в Индии. Рабочий день в Индии длится 16-17 часов в сутки. У индийского рабочего практически не остается времени на то, что чтобы наслаждаться музыкой, видеороликами, спортом и общаться со своими членами семьи во время короткого чайного перерыва.

Устройство чайника по нынешним высокотехнологическим временам довольно простое, но и остроумное. Чайник ставится на плиту, в результате нагрева вырабатывается электричество, которое питает Wi-Fi роутер.

Wi-Fi – чайники уже продаются в центральной части Индии в уличных чайных киосках, которые особо популярны среди рабочих.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.