Созданный, чтобы быть изгнанным: кампания сервиса знакомств

Сервис для поиска длительных отношений Hinge запустил рекламную кампанию, в которой признался, что не боится быть удаленным.

В рекламном ролике рассказывается о том, что век приложений для знакомств недолог. Люди находят на нем свою вторую половинку и удаляют его навсегда. Вот и от главного героя — маскота сервиса Hinge — пользователи избавляются разными (порой не очень гуманными) способами. Милого пушистика пытаются скормить птицам, оставляют в стиральной машине, холодильнике, отдают на растерзание собаке, выбрасывают на проезжую часть, поджигают аромасвечой. Но он вроде бы и не против такого конца, ведь слоган этого приложения для знакомств — «Создан для того, чтобы меня удалили». Намек на то, что пользователи быстро находят тут свою любовь и в сервисе просто отпадает необходимость.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.