Производитель электроники Samsung в Чили представил первый короткий мультфильм, полностью созданный с помощью смартфона. Ролик был снят на Galaxy Note 10 совместно с агентством Cheil, входящим в состав Samsung Group.

Двухминутный анимационный ролик The Power of Your Dream («Сила твоей мечты») рассказывает об архитекторе, создающем планировку экологичного здания. После того, как он случайно портит свои бумажные чертежи, герой ролика начинает использовать для работы Galaxy Note 10. В результате он экономит время, занимаясь проектированием в дороге, и успешно презентует свой проект, показывая этапы его создания в режиме реального времени.

В работе над мультфильмом создатели применили технику мультиплановой съемки, которая использовалась компанией Disney в 1950-х годах, говорится в описании ролика на Ads of the World. Также Samsung и Cheil задействовали в съемке приложение 3D-сканер.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.