О ветчине и зависти: рождественская кампания супермаркетов ALDI

Ветчина – классика рождественского застолья. Ее едят и накануне, и ночью, и когда приходит время обмениваться подарками.

И в этом году рождественская кампания сети супермаркетов ALDI в Австралии рассказывает немного волшебную историю о добрососедстве. В ней мы видим, как неунывающая старушка обходит весь город с бесконечной ветчиной, собирая за одним столом толпу самых разных людей. А все благодаря истинно австралийской щедрости (и нескончаемой нарезке).

По словам креативных директоров агентства BMF: «Ветчина – всегда в центре стола на Рождество. Но даже и неделю спустя, бывает, открываешь холодильник, а остатки ветчины все еще смотрят на тебя оттуда».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...