Мы все суперзвезды – реклама рестлинг-программы Fox Sports

Fox Sports снял рекламу своей новой рестлинг-программы — WWE Smackdown (ранее она транслировалась на телеканале USA Network).

Ролик повествует о том, как прочно эти бои вошли в повседневную жизнь американцев. Его герои — обычные граждане, которые внезапно «чувствуют запах» крови и начинают вести себя как звезды рестлинга. Официант бросает поднос, вызывая на бой Стива «Ледяную Гору» Остина. Девочка с конкурса чтецов заводит зрителей,поднимая вверх руки и требуя поддержки. Хирург пытается вывести пациента из-под наркоза — как судья пытался бы привести в сознание отключившегося рестлера.

Слоган кампании — We are all superstars («Мы все суперзвезды»).

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...