Як підвищити обізнаність щодо найважливіших проблем енергетичної галузі? Як покращити журналістські навички? Як вчасно розпізнавати вигоряння і самостійно застосовувати інструменти для його запобігання в майбутньому? Як отримати знання з питань парламентаризму і демократії? Які конкурси відкриті у листопаді та яке стажування покращить мовні та лідерські скіли?
Ми підготували добірку актуальних можливостей для вашого розвитку, професійного та творчого росту.
Конкурс для журналістів «Розслідувальна журналістика для енергетичної безпеки»
Аналітичний центр World Experience for Georgia (WEG) у партнерстві з DiXi Group оголошують конкурс для журналістів у рамках проєкту «Розслідувальна журналістика для енергетичної безпеки» (фінансується Black Sea Trust for Regional Cooperation, проєктом German Marshall Fund).
Мета конкурсу — заохотити журналістів моніторити енергетичний сектор та підвищити обізнаність щодо найважливіших проблем енергетичної галузі на окупованих територіях.
Критерії для участі
- У конкурсі можуть брати участь журналісти з Грузії, Молдови чи України, які публікують свої матеріали в онлайн- чи друкованих ЗМІ, а також на радіо чи телевізійних платформах.
- Учасники повинні мати опублікованими в ЗМІ хоча б три інші статті/медіапродукти.
- Командні заявки допускаються, однак члени команди не можуть подавати індивідуальні заявки.
Вимоги до конкурсного матеріалу
- Тема статті має бути пов’язана з енергетичними питаннями на окупованих територіях та їх впливом на національну енергетичну безпеку.
- Конкурсний матеріал має бути опублікований/трансльований в авторитетних ЗМІ.
- Конкурсний матеріал має бути опублікований українською або англійською мовами.
- Для кращого розуміння викликів енергетичної безпеки ми радимо конкурсантам взяти участь в онлайн-тренінгу від організаторів.
Приз
За результатами конкурсу буде обрано по 3 переможні матеріали з кожної країни (України, Грузії та Молдови), автори яких отримають по 1000 євро з призового фонду.
Тренінг
Для того, щоб підтримати журналістів в підготовці конкурсного матеріалу, буде організовано онлайн-тренінг (деталі будуть вже незабаром).
На тренінгу буде можливість більше дізнатися про:
- Виклики енергетичної безпеки;
- Проблеми енергетики, що пов’язані з окупованими територіями;
- Де шукати та як використовувати дані для написання якісних розслідуваних матеріалів.
Журналістів, зацікавлених у навчанні, просять заповнити форму.
Учасникам конкурсу необхідно надіслати конкурсний матеріал (посилання на опублікований продукт), посилання на раніше опубліковані статті чи інші медіаматеріали (принаймні три) та контактну інформацію на електронну пошту: [email protected]
Дедлайни:
- Усі роботи необхідно надіслати на розгляд до 17:00 25 грудня 2021 року.
- Конкурсні матеріали мають бути опубліковані/трансльовані/розміщені між 15 жовтня та 25 грудня 2021 року.
- Церемонія нагородження переможців відбудеться до 15 січня.
Навчальний онлайн інтенсив Всеукраїнської медіа академії
Безкоштовний навчальний онлайн інтенсив від кращих практиків країни, працюй з найбільшими медіа, просувай ефіри, публікації — хапай свій шанс покращити журналістські навички в межах Всеукраїнської медіа академії від Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».
Програма триватиме з 9 листопада по 12 грудня 2021 року онлайн в Zoom.
4 етапи Академії:
- 9-11 листопада — курс навчання від журналістів, продюсерів, авторів проєктів, блогерів.
- Практичне завдання (комунікація з медіа, підготовка матеріалу, аналіз наявної інформації, підготовка запитань до інтерв’ю, публікація, моніторинг, звіт).
- Інтерв’ювання, розбір помилок.
- Фінальна зустріч.
Під час навчального курсу ви дізнаєтесь інсайти та особливості роботи з різними типами інформаційних форматів: навчишся писати статті для онлайн та друкованих видань, дізнаєшся про особливості підготовки сюжетів для телебачення, запис подкастів та вивчиш ефективні сучасні інструменти комунікації з аудиторією в соціальних мережах. Після цього ви зможете самостійно створити медійний продукт та просунути його в топові видання завдяки менторам організації.
Дедлайн: 7 листопада 2021 року включно.
Отримуй реальну практику разом з найкрутішими соціальними екопроєктами країни.
Реєстрація на інтенсив за посиланням.
Стажування в компанії The EngL: позиція Спікінг ментор
Спікінг ментор в The EngL — це людина, яка допомагає клієнтам не просто вивчити англійську, а й розвиває їх як особистостей через розвиток розмовних навичок. Тобто це не просто викладач англійської мови, а щось більше.
Ментори команди The EngL мають гнучкий графік, який адаптовується під їх потреби; корпоративне навчання, розвиток менторських якостей та рівня англійської; оплату праці від 3000 до 12 000 тис. грн;
Як працюють ментори та як стати ментором вам? Команда The EngL навчає в процесі стажування, тому запрошує зацікавлених у довготривалій співпраці.
Програма стажування:
- ЕТАП 1 (з 18 жовтня) — безкоштовні навчальні лекції «Як бути ментором у вивченні англ?» та практичні завдання. Цей етап буде займати — 2 годин на тиждень протягом 2 тижнів. За результатами етапу буде обрано учасників оплачуваного стажування.
- ЕТАП 2 (з 1 листопада) — продовження навчання та оплачуване стажування з клієнтами The EngL. Цей етап буде займати — 5 годин на тиждень протягом 2 місяців. За результатами буде відібрано 1-2 людини, які отримають запрошення на посаду Спікінг ментора в компанії.
Вимоги до кандидатів:
- англійська мова на рівні upper-intermediate;
- хороші розмовні навички;
- бажання побудувати кар’єру ментора;
- комунікабельна, відповідальна, працелюбна та впевнена в собі людина;
- широкий кругозір та вміння швидко навчатися.
Компанія зацікавлена в кандидатах, які готові працювати в компанії довгостроково, адже в перспективі є можливість зайняти позицію Головного ментора з відповідною оплатою праці.
Для реєстрації на стажування напишіть «Хочу пройти стажування НаУКМА» в телеграм @OlhaZharova_TheEngL і додайте відповідь на питання «чому ви хочете пройти стажування та стати Спікінг ментором?».
Програма професійного антивигорання «Фенікс» для громадських активістів
Освітня агенція KUBPSYCHOLOGY оголошує конкурс на участь у програмі професійного антивигорання «Фенікс» для громадських активістів.
Старт програми 15 листопада 2021.
Приймання заявок до 10 листопада 2021.
Програма спрямована на:
- підтримку громадського сектору в Україні;
- підтримку громадських діячів які зазнають професійного вигорання;
- усвідомлення причин, симптомів і способів профілактики професійного вигорання діячів громадського сектору.
Цінність курсу: вміння вчасно розпізнавати вигоряння і самостійно застосовувати інструменти для його запобігання в майбутньому.
Програма складається з 8 етапів. Буде обрано групу кандидатів, які будуть пропрацьовувати проблему вигорання протягом 2 місяців (1 зустріч на тиждень).
Автор і спікер:
Катерина Романенко — психолог, конфліктолог, експерт з освіти дорослих.
https://www.instagram.com/kubpsychology/
Тривалість: 8 тижнів.
Форма роботи: групові заняття з психологом ОНЛАЙН.
Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету за посиланням.
Грант «Scholarship в Україні» для здобувачів вищої освіти
У жовтні 2021 року стартував VIII конкурс проєкту «Scholarship в Україні» для студентів ЗВО. Грантодавачем виступив партнер проєкту:
PromoCodius — міжнародний маркетплейс, який моніторить актуальні знижки, промокоди та акційні пропозиції багатьох магазинів та брендів, в тому числі й міжнародних, для вашої зручності та економії часу.
В рамках цього конкурсу надається грант переможцю в розмірі 15 000 грн. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на запропоновану організаторами тему.
За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:
- громадяни України;
- 1 — 5 курсу (в т.ч. магістри);
- денної форми навчання;
- на контрактній та бюджетній основі.
Конкурс проходить в такому порядку:
- Обов’язкова реєстрація на участь у конкурсі.
- Збір і оцінка робіт запрошеним незалежним журі.
- Вибір 3-х кращих робіт в тематиці.
- Захист відібраних робіт.
Етапи проведення конкурсу:
- Прийняття заявок та робіт — з жовтня по 16 лютого 2022 року
- Оцінка робіт членами журі — за 16 по 28 лютого 2022 року
- Захист робіт та нагородження переможців — березень 2022 року
У зв’язку з карантином захист конкурсних робіт переноситься в онлайн в Zoom. За підсумками захисту буде визначено переможця. Студент, який посяде 1-ше місце, отримає грант на навчання, а студенти, які посядуть 2-ге та 3-тє місце, отримають подарунковий сертифікат в розмірі 4000 і 2000 грн відповідно.
Для участі у конкурсі студенту слід написати аналітичну статтю на запропоновану тему та відправити на електронну пошту [email protected] для її оцінки членами журі. Кожна робота буде перевірена на плагіат. Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами конкурсу можна на сторінці грантонадавача:
І грант — з теми «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?»
Конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховній Раді України у 2022 році
Мета програми: надання можливості громадянам України з-поміж молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.
Тривалість: січень — липень 2022 року.
Кількість учасників — 50 осіб
у тому числі за формами стажування:
- повний робочий час (9:00 — 18:00, 8 годин) — 30 осіб;
- неповний робочий час (9:00 — 13:00 або 14:00 — 18:00, 4 години) — 20 осіб.
Учасникам Програми за формою стажування повного робочого часу передбачена стипендія у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
Вимоги до кандидатів на участь у Програмі:
- наявність громадянства України;
- освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче бакалавра;
- вік до 35 років (на момент подання анкети);
- вільне володіння державною мовою;
- володіння однією з іноземних мов, яка є офіційною мовою Ради Європи.
Кандидатом/кандидаткою на участь у Програмі не може бути особа, яка:
- перебуває на посаді державної служби або на посаді в органі місцевого самоврядування;
- є працівником Апарату Верховної Ради України або помічником-консультантом народного депутата України;
- проходить інше стажування в Апараті Верховної Ради України або у народного депутата України;
- уже була учасником Програми.
Конкурс відбувається у 2 тури:
- Заповнення аплікаційної форми
- Співбесіда з переможцями 1 туру.
Дедлайн: 21 листопада 2021 року (включно)
Заповнити в електронному вигляді Анкету на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році.
Можливі підрозділи стажування в Апараті Верховної Ради України, орієнтовний перелік завдань та спеціальні вимоги до кандидатів на участь у Програмі тут.
Career Start від AIESEC
CAREER START — це про вас і вашу еволюцію в трьох різних сферах. Як часто ви не знали, в якому напрямку рухатись далі? А в голові лише ярмарки вакансій? Камон, ми всі такі.
Тому AIESEC й взялися за те, щоб показати, що професійний розвиток можливий не лише у компаніях, а це й про створення власної справи чи роботу над соціальними проєктами.
Що на вас чекає?
- Powerful Talks від людей, які мають власну справу:
Мотиваційні виступи від людей, які надихнуть. Які вже спробували, що це таке «власна справа». Тут ви зможете зрозуміти, чи ваше це. - Соціальні проєкти:
Команда доведе, що волонтерство = професійний досвід.
Познайомишся з особливостями та інструментами такої сфери, як робота в соціальних проєктах. Навчишся дивитися на це з іншої, крутої сторони. - Компанії на воркшопах та нетворкінг спейсах:
Команда покаже, що таке корпоративний світ. Ні, вони не будуть розказувати про резюмешку, вони занурять в актуальний й практичний контент. - Доступність:
А ще це про усіх нас. Про крутий нетворк людей незалежно, якої ви статі, сексуальної орієнтації тощо. Бо команда вірить, що сьогодні #увзаємодіїсила.
Коли: 27 листопада.
Де: Онлайн.
Детальніше за посиланням.
Winter Exhibition Open Call 2021
PGV рада оголосити про відкритий конкурс на зиму 2021! Молодих художників запрошують представити свої роботи для розгляду на груповій онлайн-виставці, організованій запрошеним членом журі Adama Delphine Fawundu. Усі роботи будуть розглянуті для участі у виставці.
Project Gallery V (PGV) — це виставковий онлайн простір, керований художницями, створений у вересні 2020 року Кері Халберт та Трініті Лестер. Цього року митці зможуть взяти участь у виставці та продати свої роботи.
Права та умови:
- Запрошуються художники, які працюють у всіх медіаумах.
- Усі подані роботи повинні бути професійно сфотографовані.
- Художники можуть подавати до 3 робіт.
Вартість: 20 доларів
Дедлайн: 15 листопада
Про виставку:
- Тема вистави випливатиме з поданої роботи.
- Обрані артисти будуть повідомлені до 1 грудня
- Відкриття виставки 15 грудня 2021 року
- Виставка закінчиться 15 січня 2022 року
- Усі твори мистецтва на виставці будуть виставлені на продаж, а художники отримають 80% від остаточного продажу.
Детальніше за посиланням.
Міжнародний творчий конкурс NordArt 2022
Kunstwerk Carlshütte — це неприбуткова культурна ініціатива, яка організовує міжнародний NordArt з 1999 року. NordArt — одна з найбільших виставок сучасного мистецтва в Європі. У період з червня по жовтень картини та скульптури, фотографії та інсталяції понад 200 вибраних художників (міжнародно відомих, а також новачків) з усього світу збираються разом як монументальний витвір мистецтва. Кожен твір стоїть сам за себе і водночас у діалозі з іншими. У синергії з дивовижним фоном створюється унікальна атмосфера, яка запрошує вас у подорож відкриттів.
Заявка на участь:
- Подати заявку на участь у виставці можуть художники з усього світу.
- Заявку на участь у NordArt бажано подавати онлайн.
- Дедлайн: 15 листопада 2021 року
- Плата за заявку та участь не стягується.
Відбір робіт проводиться журі до середини лютого 2022 року. Список відібраних митців та спецпроєктів буде опубліковано на сайті до початку березня 2022 року. Усіх запрошених митців буде повідомлено та попросимо підтвердити свою участь та надіслати документи для каталогу.
Призи:
- Переможець отримає грошову премію 10 000 євро.
- Присуджується три премії глядацьких симпатій у 1000 євро кожна.
Час роботи NordArt 2022: з 4 червня по 9 жовтня 2022 року з вівторка по неділю з 11:00 до 19:00
Детальніше за посиланням
Фото на головній: Mika Baumeister
Читайте також:
Пейзаж-сувенір: друга виставка Олександри Кадзевич
4 методи, щоб не відставати від тенденцій галузі подкастів