Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Багато для кого пандемія виявилася незвичайною музою, спонукавши креаторів та пересічних людей мислити ширше, сидячи в чотирьох стінах. Це і стало темою цікавого нового ролика від австралійської телекомунікаційної компанії Optus, для якого було збудовано велетенську іграшкову трасу для перегонів.

У відео йдеться про групу дітей, які живуть по сусідству. І хоча вони можуть побачити одне одного лише під час відеодзвінка, все ж вони здатні всі разом скоординуватися і направити свою енергію на створення чогось дійсно видовищного – траси для іграшкових машинок, яка пронизує кілька квартир та оповиває весь будинок. Коли всі фрагменти цього шедевра нарешті стають на місце, іграшкові машинки пролітають повз батьків за роботою, родичів, що займаються йогою, та допитливих домашніх улюбленців.

А в момент, коли вони перетинають фінішну лінію, все зупиняється і прокручується в зворотному напрямку до того моменту, з якого все почалося: в дім заселяється нова родина з хлопчиком, який несе коробку з іграшковими машинками. То з чого все почалося? З того, що він погодився приєднатися до цього монументального задуму дітей і збудувати з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Це відео було створене Special Group New Zealand і присвячене воно слову «yes», яке є частиною логотипу компанії Optus. Режисером відео став Крістофер Ріггерт (Christopher Riggert) зі студії Finch.

Мелісса Гопкінс (Melissa Hopkins), директорка з маркетингу Optus, зазначила, що нові можливості розпочинаються з оптимізму та готовності сказати «так».

А креативна директорка Special Group Ліза Федишин (Lisa Fedyszyn) пояснила, що в Австралії «yes» компанії Optus є не менш відомим, ніж «свуш» Nike по всьому світу. Ця кампанія дозволила нагадати, що саме стоїть за ним, оскільки багатьом австралійцям було незрозуміле значення такого логотипу.

Не все так просто

Щоправда, зйомки під час карантину зіткнулися з рядом перепон. Найбільшою з них виявилося місце зйомки, адже знімальній команді потрібен був на кілька днів повний доступ до якогось багатоквартирного будинку. Лише в останній момент їм вдалося знайти дім, жильці якого погодилися на участь в проєкті. А щоб будинок здавався більшим, йому додали ще один поверх на етапі постпродакшену.

Що стосується акторів, то у сцені, де мама сама підстригає сина, то була зовсім не гра, а цілком реальна стрижка. І хлопчик дійсно був не у захваті від результату.

А кіт Вівальді у ролі кота вчинив так, як це властиво котам взагалі. Він відмовився стрибати через велетенську іграшкову трасу для перегонів і натомість просто слідкував очима за машинками. Навіть не поворухнувся!

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...