«Каштан» обещает любовь до самой палочки

Жара и лед, нежность и страсть — все переплелось в новой рекламной кампании известного мороженого «Каштан», стартующей под слоганом «Любовь до самой палочки». На что можно пойти ради любви к настоящему эскимо? В этом сезоне проверить это сможет каждый из нас.

Легендарный бренд «Каштан» имеет долгую историю и по праву считается символом своей эпохи. Сегодня только «Каштан» производства ООО «Хладопром» имеет тот самый оригинальный рецепт, вид и вкус, за который полюбился нескольким поколениям.

«Настоящий «Каштан» был, есть и будет только эскимо на палочке. Не ждите от нас «стаканчиков», «сэндвичей» или «рожков». Мы обновили упаковку, но всегда останемся верными традициям», — заявляет Георгий Майоров, бренд-консультант ООО «Хладопром».

Признались в любви к «Каштану» и разработали горячую идею кампании в рекламном агентстве TABASCO, уже не первый год успешно отвечающему за креативные коммуникации брендов ООО «Хладопром».

Команда TABASCO

Александр Смирнов — Creative Director, Partner

Светлана Горовенко — New Business Creative Group Head

Татьяна Белозорова — New Business Сreative Group Head

Алиса Сербенюк-Кучинская — Copywriter

Катерина Яровая — Group Account Director

Ольга Жегулина — Producer

Команда клиента

Алексей Барышевский — CEO OOO «Хладопром»
Георгий Майоров — бренд-консультант

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...