Havas Creative Group Ukraine анонсує нове дизайн-бюро – Havas Kyiv Design.

Агентство спеціалізуватиметься на візуальній комунікації компаній, а саме на створенні брендів, їх логотипів та айдентики, упаковок та етикеток, неймінгу та надаватиме послуги з копірайтингу.

Команда агентства була сформована зі спеціалістів групи. Очолить дизайн-напрямок Михайло Головачко на позиції Head of Design. Він має 14 років досвіду в цій сфері.

«Ми віримо в магію дизайну. Разом із клієнтами ми працюємо, щоб знайти ті індивідуальні особливості бренда, які можна об’єднати з естетичним баченням і створити не просто привабливу картинку, а ефективну систему дизайну, яка буде працювати в реальному світі, і передавати всю індивідуальність бренда через дизайн», – Михайло Головачко, Head of Design в Havas Kyiv Design.

У портфелі команди вже є проекти для таких відомих брендів, як МАУ, Громадське, Radioaktive Film, GudFood, Panchos, Bistro Bistro, Vesch та інші.

Окрім Havas Kyiv Design у групу входять 5 агентств, що відповідають за напрямки: маркетингові комунікації, креатив, digital, медіа та PR.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Пандемічна комунікація бренду: швидке реагування, планування, релевантність

Про стратегію поведінки брендів під час надзвичайної ситуації, якою стала пандемія короновірусу, розповідають Сhief Еxecutive Оfficer в MullenLowe Adventa Світлана ...

Гонщики «Формули-1» вийшли на віртуальну трасу (і не лише вони)

Оскільки нинішній спортивний сезон було призупинено, організатори «Формули-1», щоб фанати та гонщики не скучили, перенесли перегони на віртуальну трасу.

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.