Easyjet и Eurocar представили летающий автомобиль

Известный лоукостер Easyjet и не менее известная компания проката автомобилей Eurocar решили отметить 15-летие плодотворного сотрудничества новой серией комедийных роликов.

Что будет если автомобили смогут летать? Обе компании вместе с агентством VCCP попытались в комедийной форме обыграть эту ситуацию, перенеся реалии авиакомпаний в повседневную жизнь драйверов.

Ролики сделаны в форме новостных репортажей. На первом мы видим предполетную подготовку летающего автомобиля.

На втором – обучение автолюбителя летному делу, которое проводит опытная женщина-пилот.

На третьем – работу автоавиадиспетчера, который контролирует посадку автомобиля на строго предназначенное место внутри туристического объекта.

Однако…. “если бы да кабы”. Конечно, автомобиль в таком виде не полетит. Но вам это и не нужно. Благодаря альянсу Easyjet и Eurocar вы долетите и доедете куда угодно намного быстрее и удобнее, как если бы ехали за рулем своего автомобиля.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Libresse-Body-Form-WombStories-Hero

«Табу слабшають, коли ми відкрито та відверто спілкуємося»: інтерв’ю з бренд-менеджеркою Libresse

З 2016 року бренд Libresse створює та запускає кампанії, спрямовані на руйнування стереотипів і заборон, пов’язаних із жіночою інтимною зоною. ...

Ребрендинг Blockbuster Mall от Nebo ideas agency

Пока из-за карантина торгово-развлекательные центры не работали, Nebo ideas agency работало над айдентикой для торгово-развлекательного центра Blockbuster Mall. Перед агентством ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.

Беремо і робимо. Комунікаційний перезапуск ПриватБанку

ПриватБанк — банк, який багато в чому перший. Наприклад, першим у світі зробив цифрові обкладинки для карток, першим в України надав можливість персоналізувати картки, ...