Джордж Вашингтон предлагает пропустить по стаканчику в национальный день текилы

В национальный день текилы бренд José Cuervo призывает всех оказать почтение двухвековой истории собственного бренда.

На помощь приходят такие исторические личности, как Джордж Вашингтон и известные лорды прошлого. Таким образом, рождение бренда José Cuervo представлено едва ли не ключевым моментом в истории США.

Агентство CP + B LA сопоставило отца текилы José Cuervo с отцом Вашингтона – Джорджем Вашингтоном. Серия видеороликов оживляет исторические картины, привнося туда бутылочку с текилой. Конечно, текила никак не связана с важными историческими событиями США, а уж тем более она не влияла на принятие решений должностными лицами, но этот мексиканский напиток по праву является частью истории США.

Кампания также включила в себя украшения статуи Джорджа Вашингтона. Жители могли сделать селфи со статуей президента, который предлагает выпить, держа в руке стакан с текилой.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...