Будь VIPом даже в туалете. Кампания нового освежителя VIP от AirWick

Кампания, которую разработало для Reckitt Benckiser агентство Havas New York, посвящена выходу на рынок принципиально нового освежителя для туалетов VIP Airwick.

Новизна заключается прежде всего в том, что освежитель разбрызгивается не в воздухе помещения, как раньше,  а прямо в унитаз еще до процесса, в результате чего на поверхности чаши образуется трудносмываемая ароматическая пленка, которая эффективно освежает воздух непосредственно в “очаге возгорания”.

В ролике довольно прямолинейно показано, как это работает. Но теперь вы будете ходить по нужде с гораздо более высокой самооценкой – будете ощущать себя VIPом даже в туалете. Потому что от вас вообще не будет пахнуть…

Кампания пока рассчитана на рынок США и Канады, где будет демонстрироваться во время показа комедийных сериалов на ТВ, а также в интернете. Новые ролики будут вызодить по мере появления новых разносидностей освежителя (видимо, с разными ароматами).

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.