У Дніпрі відкривається представництво House of Europe

26 березня у Центрі сучасної культури в Дніпрі відкриється тимчасовий хаб програми ЄС House of Europe. Дніпряни та мешканці регіону зможуть дізнатися більше про європейські можливості, відвідати дискусії, кінопокази, вечірки та House of Europe Festival.

З 26 березня по 16 травня 2021 року House of Europe проведе у Центрі сучасної культури події, які познайомлять дніпрян та жителів регіону із можливостями та програмами ЄС для культури та креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини, медіа та роботи з молоддю.

Ключова частина поп-ап хабу — інформаційні тижні. Це можливість для тих, хто хоче навчатися, знайомитися та попрацювати разом із колегами з ЄС, отримати нові професійні знання чи реалізувати свою ідею. Щосереди та суботи менеджери Дому Європи та інших програм ЄС презентуватимуть різні можливості: гранти, тренінги або табори.

Знання, навички та спілкування

Тут можна буде знайти фінансування для проєктів, отримати консультації від експертів, навчитися писати заявки на гранти, почитати новинки від українських книжкових видавництв у лаунджзоні, відвідати концерт або воркшоп та познайомитися з місцевими агентами змін. Поп-ап хаб запрошує до спілкування, співпраці, знайомства із книжковими виданнями з України та ЄС. Тут також можна отримати друковані інформаційні матеріали від різних програм ЄС.

У Дніпрі відкривається представництво House of Europe

Фестиваль креативності

Завершиться поп-ап хаб фестивалем креативності, інновацій та підприємництва House of Europe Festival 15-16 травня. Дводенна подія поєднає лекції експертів з ЄС та України, історії про злети та падіння від креативних стартапів, особисті консультації досвідчених підприємців, концерти та кінопокази просто неба. Програму та хедлайнерів фестивалю організатори оголосять у травні.

«У фокусі уваги цьогорічного поп-апу — багатошаровість креативних індустрій України та ЄС. На прикладі Дніпра ми будемо шукати потенціал розвитку креативного сектору в постіндустріальних та пострадянських містах. У публічних дискусіях із експертами та інших заходах ми зможемо обговорити те, як змінюються колишні промислові центри завдяки креативному руху, соціальним бізнесам та проактивній громадській позиції. Таким чином поп-ап хаб стане міжнародним комунікаційним майданчиком, платформою для діалогу, що сприятиме відкритості міста та бізнесу до трансформацій», — говорить Андрій Палаш, керівник Центру сучасної культури у Дніпрі.

Українським креаторам — міжнародний вимір

«Креативні індустрії — це, мабуть, одна з найбільш динамічних та інноваційних галузей в сучасній Україні. Оскільки цій галузі часто  не вистачає міжнародного виміру та виходу на міжнародну аудиторію, ми вважаємо, що зв’язок із методами, мережами та ринками ЄС може тут дуже допомогти. І навпаки: стартапи та креативні підприємці в ЄС можуть навчитися багатьох речей у своїх українських колег, їхніх ідей, амбіцій, прагматизму, стійкості та вмінню швидко робити перші кроки. І оскільки зараз найцікавіше у цій  сфері відбувається зараз не лише у Києві, ми особливо пишаємося тим, що відкриваємо другий Поп-ап Дому Європи в Дніпрі в будівлі DCCC — вже визнаного рушія креативних індустрій в регіоні», — коментує Крістіан Дімер, керівник програми House of Europe.

Вхід на заходи — вільний за обов’язкової попередньої реєстрації. З огляду на карантин, кількість місць обмежена. Події відбуватимуться з урахуванням усіх протиепідемічних вимог заради протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Деякі події транслюватимуться онлайн.


А ми нагадуємо, що триває прийом заявок на конкурс «Найкращий книжковий дизайн-2021». Дедлайн подачі заявок — 5 травня 2021 року.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фільми для незрячих людей: SWEET.TV долучився до проєкту «Доступне Кіно»

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з агенцією «Доступне Кіно», що працює в межах громадської організації «Боротьба за права». Мета співпраці — щоб якісних, легальних, доступних для ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

Спецпроєкт BAKOTECH про дівчат в IT: погляд зсередини

22 квітня відзначається День дівчат в IT. До цього дня спеціалісти з BAKOTECH випустили на YouTube-каналі невеликий спецпроєкт про роль ...

Google підготував дудл до Дня Землі

Сьогодні Google разом з усім світом святкує День Землі новим дудлом. Цього року дудл до Дня Землі присвячений масовому висадженню ...