Як протистояти нерівності, подолати дискримінацію і зробити суспільство більш інклюзивним та толерантним? Як не боятися розпочинати власну справу? Як стати членом команди, яка створює спільноту лідерів, які працюватимуть над подоланням освітньої нерівності в нашій країні?
Шукай свою можливість в актуальній добірці конкурсів, стажування та курсів.
Курс «Case study: як вирішувати складні завдання у бізнесі та житті»
На курсі ви навчитеся вирішувати кейси — реальні ситуації від великих компаній, громад, держави. А також — проходити кейс-інтерв’ю та перемагати в кейс-чемпіонатах, щоб збільшити шанси знайти роботу мрії.
Формат курсу:
- Відеолекції
- Обговорення на форумі
- Тести
Тривалість:
- 4 години відеолекцій
- 11 експертів — кейсерів-переможців та ТОП-менеджерів компаній
Програма складається з 6 модулів
Курс безкоштовний, доступний для людей з порушеннями слуху та зору.
Для кого цей курс?
- Студенти та випускники
- Фахівці
- Менеджери та підприємці
- Викладачі університетів
- Усі охочі
Лектори курсу: експерти кейс-спільноти CASERS, фіналісти та переможці найвідоміших кейс-чемпіонатів, представники Deloitte, НБУ, Kernel, MARS та інших компаній.
Детальніше за посиланням
Реєстрація за посиланням
Конкурс AllStartup Weekend для українців, які хочуть створити свій стартап
Конкурс AllStartup Weekend проводиться у форматі хакатону — заходу, під час якого фахівці з різних областей об’єднуються у команди та вирішують певні завдання протягом обмеженого терміну. Його організовує іспанський інкубатор талантів Demium, який спеціалізується на інвестуванні в починаючих підприємців (інвестиції на стадії до організації команди (pre-team) або до виникнення ідеї (pre-idea).
Крайній термін подання заявок — 28 січня 2022 року.
Процес відбору:
- Реєстрація: Оберіть, як саме ви подаєте заявку: як індивідуальний учасник чи як стартап.
- Інтерв’ю: Процес відбору складається з серії інтерв’ю з командою Demium, що проходять як в онлайн, так і в офлайн режимі. (Індивідуальні учасники: Найкращі з індивідуальних кандидатів, які хочуть створити новий проєкт або долучитися до існуючої команди, будуть запрошені на інтерв’ю, щоб обговорити їх бекграунд, попередній досвід, відповідність нашій програмі та готовність створити власну компанію. Стартапи: Команди/проєкти будуть оцінюватися на основі команди, ідеї, прогресу, та їх відповідності тому, що Demium може запропонувати командам на ранніх стадіях, а також тому, що наш партнерський фонд шукає у виграшному проєкті.)
- Найкращі кандидати візьмуть участь у триденному AllStartup Weekend. Під час воркшопів його учасники здобудуть навички з формування бізнес-плану та його реалізації. Індивідуальним учасникам допоможуть сформувати команди. За підтримки менторів кожна команда презентує свій проєкт представникам Demium.
- Переможці AllStartup Weekend візьмуть участі у 6-місячній інкубаційній програмі, яка проводитиметься в онлайн та офлайн режимі.
- Після того, як вам вдалося знайти співзасновника та розвинути ідею у верифіковану бізнес-модель, настає час для залучення інвестицій.
Підприємці отримають менторство та допомогу в роботі над власними проєктами, аби якнайкраще підготуватися до отримання pre-seed інвестицій у розмірі 100 тис. євро від Think Bigger Capital, компанії з управління активами Demium.
Партнерський фонд Demium планує інвестувати по 100 тис. євро в більш ніж 200 стартапів протягом наступних 3 років, а також резервує додаткові 37,5% фонду для наступних інвестицій до 500 тис. євро.
Детальніше за посиланням
Реєстрація за посиланням
Кіно, що змінює: конкурс Civil Pitch 2.0
Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA оголосив конкурс для режисерів, правозахисників та активістів Civil Pitch 2.0 — це конкурс ідей документальних короткометражних фільмів на актуальні соціальні теми, про що повідомила пресслужба.
Загальна тема — «Кіно, що змінює». Зокрема, це стосується інклюзії та недискримінації, постпандемічного світу, роботизації сфери зайнятості; розвитку охорони здоров’я та новітніх технологій, протидії корупції та громадського активізму.
Дедлайн: 18 лютого 2022 року.
Який формат має бути у майбутнього фільму?
Майбутній фільм має бути документальною історією-хронометражем від 8 до 15 хвилин.
Обмежень у жанрі немає: це може бути фільм-портрет або розслідування, кіноесе чи фільм, зроблений з архівних матеріалів або навіть докуфікшн.
Хто може подавати заявки?
- Правозахисники/-ці або громадські активісти/-ки, які шукають знімальну команду для створення документального фільму та готові надати інформаційну й організаційну підтримку (фестиваль допоможе з пошуком режисерки або режисера для створення команди, яка братиме участь у програмі).
- Режисери та режисерки з проєктами документальних фільмів на стадії ідеї або на ранньому етапі виробництва, які зацікавлені у співпраці з ОГС, шукають інформаційну та/або організаційну підтримку (фестиваль допоможе з пошуком правозахисника/-ці / представника/-ці громадського сектору для створення команди, що братиме участь у програмі).
- Уже сформована команда правозахисників/-ць або активістів/-ок громадського сектору та режисер(-ка), які хочуть розвинути свій проєкт.
Детальніше за посиланням
Реєстрація за посиланням
Конкурс для жінок підприємиць «Створено жінками»
Франко-українська торгово-промислова палата оголошує конкурс для жінок підприємиць «Створено жінками». Конкурс покликаний відзначити підприємиць, які розвивають свою справу в умовах пандемії, спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, а також надихнути не боятися розпочинати власну справу.
Участь в конкурсі є безкоштовною.
Дедлайн: 30 січня 2022 року.
Учасниці змагатимуться за головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи та ділову поїздку у Париж.
Хто може взяти участь?
- Жінка-підприємиця.
- Засновниця компанії.
Умови участі:
Заповнити інформацію на сайті womanccifu.com та додати наступні файли:
- Презентація кандидатки та її проєкту: досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки (максимум 12 сторінок у форматі ppt).
- Відео про компанію і проєкт (на 2-3 хвилини).
- Офіційний реєстраційний документ.
Заявки будуть розглянуті у 2 етапи.
Детальніше за посиланням
Реєстрація за посиланням
Менеджер/ка з комунікацій в Навчай для України
Місія команди полягає в тому, щоб створити спільноту надихаючих лідерів, які працюватимуть над подоланням освітньої нерівності в нашій країні.
Навчай для України є партнером міжнародної мережі Teach For All, що об’єднує 90 тисяч лідерів, які працюють над розширенням освітніх можливостей в понад 60 країнах світу.
Про позицію
Навчай для України шукає менеджера/ку з комунікацій на повну зайнятість, який/а вестиме розбудову бренду Навчай для України та комунікації на різних каналах.
Основні обов’язки:
- «закохувати» в місію програми потенційних учасників, партнерів, донорів та інших стейкхолдерів;
- мотивувати найкращих випускників та молодих спеціалістів надіслати заявку на участь в програмі;
- розповідати неймовірні історії впливу наших учасників у школах та громадах через соціальні мережі, сайт організації та медіа;
- організовувати креативні заходи для медіа та партнерів, які демонструватимуть важливість програми для дітей в малих населених пунктах та всієї країни.
Обов’язкові вимоги:
- досвід роботи у сфері комунікацій, маркетингу, PR чи в будь-якій пов’язаній сфері;
- відмінні навички створювати захопливі презентації та вражаючі тексти;
- досвід створення небанальних подій;
- рівень англійської мови не нижче upper-intermediate;
- розташування в Києві.
Компенсація
Організація пропонує конкурентоспроможну заробітну плату та затишний офіс в центрі Києва. Також надає доступ до професійного розвитку через глобальну мережу Teach For All та інших партнерів.
Процес набору на цю позицію триває до 1 лютого, але може бути закритий в будь-який момент за умови знаходження фінального кандидата (про що буде повідомлено на сторінках організації). CV та мотиваційний лист з відповіддю на наступні запитання надсилайте на [email protected]
Детальніше за посиланням
Digital Labs: менеджери креативних хабів
Щоб переглянути стратегію свого креативного хабу та зростати навіть в умовах тотальної невизначеності, долучайтеся до онлайн-лабораторії. За два тижні ви сформуєте цільову аудиторію, зрозумієте, які активності можете їй запропонувати, пропишете план дій та прокачаєте лідерські навички, щоб об’єднати команду навколо змін.
Онлайн-лабораторія складається з шести онлайн-сесій. Кожна включає презентацію прикладу з роботи українського або закордонного хабу, його обговорення в групах та час для напрацювання нових рішень для вашого простору. На кожну зустріч запрошуємо перекладача з англійської.
Дедлайн: 20 січня 2022 о 15:00 за київським часом.
Що ви отримаєте?
- Комплексний аналіз свого креативного хабу: його аудиторій, продуктів та операційної моделі.
- Свіжі приклади з роботи креативних просторів ЄС, Великої Британії та України та їхні персональні поради.
- Контакти менеджерів креативних хабів з різних міст України та можливість домовитися про співпрацю.
- Домашні завдання: практичні, невеликі та не до кожної сесії.
- Доступ до спільноти випускників House of Europe, де на вас чекають знайомства, спілкування та гранти.
Хто може взяти участь?
Запрошуємо представників креативних хабів, що:
- мають громадянство України;
- мають достатньо повноважень, щоб впроваджувати нові рішення у роботу;
- вже брали участь в онлайн-лабораторії або вирішили долучитися вперше.
Що потрібно для участі?
- Шість вільних днів, щоб відвідати усі навчальні сесії.
- Комп’ютер та стабільне інтернет-з’єднання.
Розклад:
9 лютого, середа — знайомство та нетворкінг з 15:00 до 18:00
10 лютого, четвер — навчання з 10:00 до 13:00
11 лютого, п’ятниця — навчання з 10:00 до 13:00
16 лютого, середа — навчання з 10:00 до 13:00
17 лютого, четвер — навчання з 10:00 до 13:00
18 лютого, п’ятниця — випускний з 15:00 до 18:00
Детальніше за посиланням
Реєстрація за посиланням
Стажування в Німеччині для представників медіа, культури, громадського сектору
Це програма, що підтримує професійні стажування українських спеціалістів у Німеччині. На основі вашої заявки організатори підберуть німецьку організацію, в якій ви працюватимете від двох до трьох місяців. Програма забезпечить щомісячну стипендію і покриє витрати на подорож та перебування.
Дедлайн: 31 січня 2022 о 23:59 за київським часом
Стажування можна пройти у таких сферах:
- Політика і суспільство;
- Медіа і культура;
- Права людини й розбудова миру;
- Сталий розвиток;
- Цифрове громадянське суспільство;
- Громадська і громадянська освіта;
- Кліматична справедливість.
Стажування може відбуватися як безпосередньо в Німеччині, так і в онлайн-форматі — залежно від ваших побажань та ситуації з COVID-19.
Що ви отримаєте?
- 550 євро щомісяця.
- Покриття витрат на подорож туди й назад.
- Житло.
- Проїзний квиток на громадський транспорт.
- Відшкодування візових витрат.
- Медичне страхування.
- Досвід і корисні контакти.
- Навички міжкультурного діалогу.
Хто може взяти участь?
- вам від 23 років;
- у вас гарна письмова і розмовна англійська;
- ви щонайменше два роки працювали або були волонтером в організації громадського сектору в Україні й можете це підтвердити;
- стан вашого здоров’я дозволяє перебувати за кордоном упродовж тривалого часу.
Ви отримаєте перевагу, якщо:
- берете активну участь у громадському житті;
- маєте підтверджений досвід роботи на повну зайнятість в обраній сфері;
- уже встановили або запланували співпрацю з партнерською організацією у Німеччині;
- знаєте інші іноземні мови, зокрема німецьку.
Що потрібно для участі:
- Заповнена аплікаційна форма.
- Мотиваційний лист у запропонованій формі.
- Рекомендаційний лист з місця роботи у запропонованій формі.
- Резюме англійською мовою: освіта, досвід роботи, стажування, волонтерства та інші навички.
- Фото.
Якщо ваша заявка пройде відбір, у квітні 2022 року потрібно буде пройти співбесіду в Посольстві Німеччини в Україні або скайпом.
Детальніше за посиланням
Реєстрація за посиланням
Фото на головній: Dylan McLeod
Читайте також:
Найпопулярніші маркетингові тенденції у 2022 році
10 цікавих ілюстраторів, за якими варто слідкувати у 2022 році