Google допомагає позбутися фото колишніх коханих

Google запустила в Індонезії кампанію, щоб підтримати та підбадьорити тих, хто у День Валентина лишається сам, у кого «все складно» у стосунках, та тих, кого тримають у «френдзоні». Для цього компанія пропонує легкий і простий спосіб позбутися фото колишніх коханих та всіх тих, хто розбив вам серце.

Кампанія від Superson називається «Живи далі» (Yuk Move On). Таким чином Google прагне нагадати усім, що головне – любити себе і насолоджуватися життям. А для цього треба не перейматися так своїм статусом і не жити минулим. І Google пропонує їм в цьому свою допомогу.

Як Google втішає розбиті серця і радить жити далі

У промо-ролику кампанії знялася акторка Ваніша Прісцилла (Vanesha Prescilla), відома своїми ролями у драмах про нещасне кохання. Вона наочно показує, як додатки Google можуть допомогти викреслити зі свого життя тих, з ким пов’язано надто багато болючих спогадів.

Наприклад, розпізнавання облич у Google Photos здатне позбутися фото колишніх коханих одним махом, самостійно ідентифікувавши відповідне обличчя і не змушуючи користувача дивитися на нього знову.

Водночас Google Files може позбутися усіх мемів про кохання, які колись здавалися смішними і через які тепер сльози на очах виступають. Та й Google Assistant завжди готовий запропонувати свою підтримку.

В рамках цієї ж таки кампанії Google створила такі собі «Набори для вільного плавання» (Moving On Kit). Вона передала їх тим інфлюенсерам та відеоблогерам з Індонезії, які наразі самі, та попросила їх поділитися з іншими своїми історіями про те, як їм вдалося залишити у минулому невдалі стосунки та втішити розбите серце.

Компанія навіть організувала сеанс групової терапії для тих, хто не знає, як їм тепер жити далі. Тих, хто потребував такої терапії найбільше, обрали, виходячи з історій, якими вони поділилися у відповідних дискусіях у соцмережах.

Міра Суманті (Mira Sumanti), бренд-директор Google у Південно-Східній Азії, так пояснила їх задум: «Ми хочемо упорядкувати всю інформацію світу так, щоб вона була корисною і доступною. І День Валентина – не виняток… А оскільки цього місяця найпоширеніший пошуковий запит у Індонезії – це фраза «як тепер жити далі», ми вирішили дати кілька корисних порад цим нещасним самотнім серцям. Тому що необхідність залишити минуле у минулому може назріти у кого завгодно, незалежно від віку чи статі».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.