8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр».
Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, спричиненій локдауном та пандемією. І незрозуміло, скільки ще діб чи років це буде тривати.
Проте альтернативний вихід із ситуації, що склалася, існує. Ми всі шукаємо його по-різному, окремо один від одного, але всі — онлайн. Український проєкт «Театр 360 градусів» та Театр на Подолі також уже протягом року перебуває на цій хвилі діджиталізації театру та культури. Організатори діджитал-проєкту — Даша Малахова та Наталія Чижова — залучають до діалогу та дискусії колег, які також прагнуть «лупати сю скалу».
У четвер, 8 квітня, з 12:00 до 18:00 вони організовують онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Безперервно протягом 6-ти годин театральні експерти говоритимуть про те, чому важливо інвестувати в український театр, підтримувати та популяризувати його.
Якщо ви театральний критик, режисер, актор, худрук чи якимось іншим чином знайомі з театральними інсайтами — організатори запрошують вас виступити спікером на події. Пишіть у повідомлення Facebook-сторінки «Театр 360 градусів» або на пошту [email protected]
Якщо маєте запитання — долучайтеся, щоб поставити їх гостям онлайн-марафону. Якщо вам не байдужий український театр та культура — долучайтеся.
Тема онлайн-марафону:
Вихід театрів в онлайн, технології у театрі, розвиток сучасного українського театру, його реалії та майбутнє. Спробуємо разом знайти відповідь на запитання: «Що ж буде далі? І як зробити так, щоб далі було тільки краще?».
Детальний розклад онлайн-марафону буде опубліковано згодом на сторінці «Театру 360 градусів».
Онлайн-марафон пройде на Facebook-сторінках «Театр 360 градусів» та Театру на Подолі, а також на YouTube-каналі проєкту «Театр 360 градусів».
Фото у прев’ю: Паоло Чіабрандо, unsplash.com
Читайте також інтерв’ю з головною режисеркою імерсивного театру uzahvati Поліною Бараніченко. У першій частині інтерв’ю Поліна розповідає про особливості та принципи імерсивного театру та театр як креативну сферу. У другій частині — про взаємини театру з суспільством та державою, а також про вплив нових технологій на розвиток театрального мистецтва.