ТОП-5 книг, що вплинули на мене: досвід актора Дмитра Соловйова

«Скажи, що ти читаєш, і я скажу, хто ти» — це вірно. Але я краще пізнав би тебе, якщо ти скажеш, що ти перечитуєш», — сказав свого часу відомий французький письменник Франсуа Моріак. Стільки часу пройшло з того моменту, а в питанні книжок мало що змінилося — ми й досі зачитуємося, надихаємося, перечитуємо найцінніше для нас. Актор Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра та серіалу «Дефективи» на каналі НЛО TV Дмитро Соловйов поділився власним ТОП-5 книг, що вплинули на нього найбільше. Та які, звісно, хочеться перечитувати знову і знову.

«Майстерність актора за технікою Івани Чаббак»

«Майстерність актора за технікою Івани Чаббак»настільна книжка актора. Книга часто допомагає мені у втіленні образів на сцені чи в кіно. Тут приводяться конкретні приклади, які можна використовувати актору. Іванна Чаббак — голлівудська коучерка з акторської майстерності, з якою працюють відомі на весь світ голлівудські актори.

Дмитро Соловйов (2)

«Я, Побєда і Берлін», Кузьма Скрябін

Книжка, яку я іноді перечитую. Для поціновувачів класного гумору — це справжній маст хев. Хто не знав, Кузьма Скрябін, окрім крутих пісень, писав ще й круті твори. Є ще декілька його книжок, але ця — на першому місці. Будьте готові сміятися і плакати.

«Хлібне перемиря», Сергій Жадан

«Хлібне перемер’я» — це книга-п’єса. В ній поєднанні історія життя, смерті, гумор, парадокс і правда водночас. У книзі описуються події 2014 року на Донбасі. Це перший твір Жадана, який я нещодавно прочитав. Після прочитання з’явилось бажання познайомитись з творчістю письменника глибше. Скоро приступаємо до втілення цієї п’єси на сцені Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. 

«Маруся Чурай», Ліна Костенко

Це мій улюблений історичний роман у віршах. А ще я обожнюю всі вірші цієї прекрасної поетеси. Не знаєте, з чого почати знайомство з творчістю Ліни Василівни, — обирайте будь-який її вірш, всюди потрапите в ціль.

«Лейтенант з острова Інішмор», Мартін МакДонах

Ця книга — жорстка саркастична історія життя лейтенанта Падрайка. Проте будьте обережними з книгою — вона виключно для поціновувачів чорного гумору, матюків і жесті. На сцені Київського «Дикого театру» поставили виставу за мотивами книги. В театрі режисер провів паралель з життям у нашій країні.

Дмитро Соловйов (3)

В тему:

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #037

Добірка креативних рекрутингових кампаній. Інсайти з вебінару про контент-стратегію в SMM. Гумор у комунікації брендів. А також цікаві книги від ...

Nebo на культурній орбіті: про круасан на дереві, Марс і динозаврів

Привіт, земляни! Подкасти нині усюди: їх слухають мільйони, їх купують за мільйони та навіть фільми по ним знімають. Однак, нещодавнє ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...