Що зобразив архітектор на обкладинці «Гаррі Поттера»? Будівлі, звісно

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера» створював архітектор Мікеле Де Луккі. Помітно це одразу, оскільки центральне місце на цих обкладинках належить не персонажам, а фантастичним будівлям чаклунського світу.

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера»

Коли видавничий дім Salani доручив Де Луккі та його студії AMDL CIRCLE дизайн обкладинок, архітектори вирішили відійти від численних зроблених до них зображень іконічного замку Гоґвортс та інших будівель з книжок Джоан Ролінґ. Натомість кожна із семи обкладинок в їх інтерпретації бере за основу одну з локацій цієї книжкової серії та переосмислює її, використовуючи мову сучасної архітектури.

«Будучи архітекторами, ми розглядали ці книжки, насамперед, звертаючи увагу на простір, об’єкти в ньому та атмосферу, яку ці об’єкти створюють, – пояснив Де Луккі журналу Dezeen. – Ми взяли локації чаклунського світу і представили їх як візіонерську архітектуру, породжену нестримною уявою та вільну від обмежень, що накладаються дизайном та конструкторськими реаліями».

Втім, реальна основа у цих магічних споруд все ж є. Вони великою мірою базуються на справжніх проєктах студії AMDL CIRCLE, як вже збудованих, так і концептуальних.

Незвичний погляд на відомі локації

На обкладинці першої з книг про Гаррі Поттера архітектор зобразив школу магії Гоґвортс. Проте вежі замку він замінив гострими шпилями, які можна побачити на готичних абатствах центральної Італії.

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера»

Друга обкладинка показує дім родини Візлі як високу модульну структуру. Про нього і в самих книжках говориться, що дім добудовувався вгору, в той час як родина росла.

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера»

В’язниця Азкабан набула вигляду моноліту в стилі архітектури бруталістів. А її зигзагоподібний силует був запозичений у готелю «Медея», збудованого за проєктом Де Луккі в Батумі.

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера»

Обкладинка четвертої книги зображає стадіон для квідичу з характерними високими тонкими трибунами, які необхідні, щоб дивитися спорт, який відбувається в повітрі. Тут архітектори візуалізували свою концепцію пересувного стадіону, який можна зібрати до спортивної події та розібрати після її завершення.

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера»

Хатинка Геґріда, повністю крита соломою, зображена на обкладинці п’ятої книги, а найвища вежа Гоґвортсу, де учні навчаються астрономії – на шостій. Дизайн цієї астрономічної вежі наслідує павільйон у вигляді вітрової вежі, яку Де Луккі створив для Міланського трієнале у 2016 році.

Як свого часу зазначив архітектор: «Вежа з повітря дивовижним чином здіймає вітер за допомогою індукції. Ефект простий і служить доказом того, що ми можемо насолоджуватися дивами природи, не нав’язуючи їй свою волю і не докладаючи марних зусиль».

Остання, сьома, обкладинка зображає критий дерев’яний міст, який руйнують під час битви за Гоґвортс. Але замість готичних арок, які ми пам’ятаємо з екранізації, Де Луккі додав до моста плавні вигини – посилання на спроєктований ним Міст миру в Тбілісі.

Кожна із цих семи вигаданих будівель існує також у вигляді дерев’яної моделі, змайстрованої архітекторами AMDL CIRCLE.

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...