Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Всі зараз губляться у здогадках, яким саме буде загадковий автомобіль від Apple, який за чутками з’явиться на дорогах не раніше 2025 року.

Очікується, що майбутній автомобіль Apple буде електричним, автономним та обладнаним сенсорами LiDAR. Його батарея буде не просто економною, а спеціально спроектованою так, щоб збільшити пробіг автомобіля.

Але досі всі спроби уявити його були, скоріше, чудернацькими плодами розбурханої уяви. Всі ці теорії зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії. Зрештою, якщо фанатам ще чекати й чекати на появу хоч якоїсь конкретної інформації про цей гіпотетичний електромобіль-безпілотник Apple, то чом би й не дати волю своїй уяві?

Але ветеран індустріального дизайну Майкл ДіТулло обрав інший, практичніший підхід, коли спробував уявити, яким буде автономний електромобіль Apple. Своїми думками та ілюстраціями з цього приводу він поділився у цьому відео.

Мінімалізм та автономність

Зокрема, ДіТулло нагадує, що Apple позиціює себе як преміум-бренд у сфері технологій. А це означає, що й автомобіль Apple певно буде предметом розкоші. Чимось на кшталт Tesla Model X.

Однією з очевидних речей, яких можна очікувати від автомобіля Apple, є характерний мінімалістичний дизайн. Прикладом такої вишуканої простоти є айфони та Magic Mouse, верхня частина якої повністю складається з однієї кнопки.

Втім, дизайнер також висловлює певний скептицизм щодо того, що Apple збудує автомобіль з нуля, оскільки автомобілебудуванням ця компанія досі не займалася. Деяка інсайдерська інформація, зокрема, наводить на думку, що Apple відмовиться від ідеї випустити свій автомобіль і натомість зосередить зусилля на створенні лише автомобільного інтерфейсу.

Що ми наразі точно знаємо, то це те, Apple зараз веде переговори з Hyundai, щоб втілити в життя свої автомобілебудівні ідеї. Але мине не менш, ніж п’ять років, перш ніж ми зможемо нарешті побачити електромобіль Apple.

Джерело 1, 2

До речі про бурхливий політ уяви: цілий ряд минулорічних моделей скутерів та мотоциклів також вирізняються чудернацьким дизайном. І все це справді було втілено у життя.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.