Натхнення

Розглядаємо креативність як джерело створення ідей і проєктів, знаходимо сміливі рішення, креативні добірки і просто фановий контент, який допоможе перемкнутися з робочого режиму на режим відпочинку

Не «лимонка»: вершина ергономічності – клавіатура-граната Pineapple

Доволі функціональна клавіатура-граната Pineapple являє собою такий дизайн, яким навряд чи Microsoft або Logitech скористаються у позірному майбутньому.

«Книжковий Арсенал» у Києві перенесли з травня на червень через COVID-19

Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у Києві попередньо перенесли з 26-30 травня на 23-27 червня. Перенести захід вирішили через ймовірний спалах захворюваності на ...

Інтернет насправді ще дитина, або Трохи доброти в цей місяць Рамадан

Телекомунікаційна компанія (і, зокрема, інтернет-провайдер) Ooredoo вирішила у цей місяць Рамадан донести до людей доволі оригінальне послання.

Студія VOUW створила вуличний ліхтар, що нахиляється до перехожих

Ліхтар, що нахиляється до перехожих, є частиною розробленої студією VOUW концепції «слоу-тек», покликаної трохи вповільнити хаос сучасного життя.

Динамічні зображення, створені штучним інтелектом, в новому відео Beko

Це відео є спробою «перекласти» концепцію сталого розвитку мовою генеративних зображень, які створюються штучним інтелектом.

Creative Digest CIAU. Випуск #035

Фіналісти конкурсу соціально вагомого контенту. Чекліст для попередження дискримінації під час рекрутингу. «Google для туризму». А також добірка цікавих книжок ...

Google Earth показує, як змінилася планета за останні 37 років

Опція Google Earth Timelapse сполучає понад 24 мільйони супутникових знімків, щоб показати, як змінилася наша планета за період з 1984 по 2020 роки.

950 плакатів дизайнерів із 53-х країн світу. В Харкові відбудеться XI трієнале екологічного плаката «4-й Блок»

Креативну спільноту запрошують відвідати XI Міжнародній трієнале екологічного плаката «4-й Блок», присвяченій осягненню та аналізу глобальних реактивних змін, які стались ...

Як в Таїланді розповідають про вакцину та нову норму

В Таїланді випустили серію коротких відео, які у дотепний і наочний спосіб пояснюють, що треба усвідомлювати кожному про вакцину та нову норму.

Що зобразив архітектор на обкладинці «Гаррі Поттера»? Будівлі, звісно

Новий дизайн обкладинок італійського видання «Гаррі Поттера» створював архітектор Мікеле Де Луккі, і центральне місце на них належить фантастичним будівлям.

Як бренди зростають за рахунок сміливості. Лекція Фернандо Мачадо

17 квітня о 15.00 відбудеться онлайн-лекція екс-директора з маркетингу Burger King Фернандо Мачадо — найсміливішого маркетолога в рекламному світі. Дос’є ...

Магазин QS Supplies спробував уявити, якими були б в житті ванні кімнати з відомих картин

Не одне покоління художників зверталося до цієї теми в своїй творчості. Тож, починаючи ремонт, чом би й не звернути увагу на ванні кімнати з відомих картин?