Федерація баскетболу України, в пам’ять одному з кращих баскетболістів в історії, відкриває продаж ексклюзивної баскетбольної майки з Матчу зірок-2020, що днями відбувся в Києві. 

Вартість ігрової майки з логотипом Матчу зірок, номером та прізвищем Кобі Браянта складає 1000 грн. Товар вже доступний для замовлення в інтернет-магазині ФБУ .

Поява майки з номером та прізвищем зірки світового баскетболу, який нещодавно загинув в авіакатастрофі, викликала неоднозначну реакцію в соцмережах. Питання викликало право ФБУ на випуск подібної футболки. Як відомо, право на футболки з прізвищами зірок мають здебільшого відомі бренди Nike та adidas.

ФБУ виправдовується тим, шо футболка присвячена не конкретно Брайанту, а матчу ФБУ пам’яті великого спортсмена. Тобто ніякі авторські права нібито не порушені. Чим закінчиться скандал – скоро дізнаємося.

Джерело

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

карантин: поради великому бізнесу

Великий бізнес на карантині: як «Нафтогаз України» налагоджує дистанційну роботу

Безпека, дистанційна робота, відсіч паніці: як налагодити роботу великого бізнесу під час карантину та заспокоїти співробітників. Громадська ініціатива «Ти можеш врятувати» спільно з НАК ...

#таксідлядонора: 20 тисяч безкоштовних поїздок для донорів

Фундація #ВАРТОЖИТИ, ДонорUA, онлайн-сервіс Uklon та національна мережа АЗК WOG підписали меморандум доброї волі, який допоможе покрити нестачу крові в ...

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

YLC2020_illustrations_Logo

Конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 змінює дати проведення

Локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 змінює дати проведення та відбудеться 20-21 червня 2020 року. Це рішення прийнято оргкомітетом ...