Підсумки четвертого дня LIONS Live від Бессі Лі, засновниці венчурного фонду Withinlink

Бессі Лі, яка була гендиректоркою WPP China, перш ніж заснувати та очолити венчурний фонд та інкубатор стартапів Withinlink, що діє в сфері медіакомунікацій, підбила підсумки четвертого дня LIONS Live. Ось п’ять інсайтів та порад, які вона, спираючись на почуте та побачене цього дня, хотіла б дати колегам з рекламної індустрії.

1. Місія

Перш за все, важливо чітко усвідомлювати, що ви намагаєтеся зробити. Якою є ваша місія, місія всієї вашої організації або, можливо, місія тієї спільноти (за гендером, етнічною приналежністю, станом здоров’я тощо), яку ви хочете підтримати.

Цей рік поставив перед нами чимало перепон, але також дав нам можливість переосмислити, переглянути та переоцінити місію своєї організації, нинішньої кар’єри або поточного проєкту. Скористайтеся цією можливістю.

2. Переконання

Якщо у вас є чітка місія, якою переймаєтеся ви особисто – у вас виникають глибокі переконання. І тоді ви можете повести за собою інших людей, здатних ці переконання розділити.

Знайдіть таку групу людей, які готові будуть приєднатися до вашої місії та поділяють ваші погляди. Це не обов’язково має бути велика група. Ви починаєте з чогось малого, а потім розвиваєтеся далі й далі.

3. Зміни

Всі розглянуті у цей день кейси так чи інакше стосувалися людей, які хочуть робити щось по-іншому, або взагалі робити щось інше. Це стосується чого завгодно: від організацій до особистого життя. І всі зміни, які привнесли в життя розглянуті кампанії, це відповіді на реальні проблеми, з якими стикалися реальні люди.

Спитайте себе, а чи комфортно вам самим? Може вам щось дошкуляє в вашій організації, кар’єрному шляху чи проєкті? Ось цей дискомфорт, ці труднощі та розчарування, і є тим поштовхом до змін, який вам потрібен.

4. Труднощі

Звісно, щось змінити завжди непросто і в процесі ви незмінно зіткнетеся з труднощами. Але тікати від проблеми не можна. Труднощі, з якими ви стикаєтеся слід вивчати досконально і бути готовими з ними боротися.

Ні, меншими вони від цього не стануть, але вирішувати їх буде простіше. Легше буде зазирнути в очі своєму страху.

Знайдіть в собі ту впертість, що проведе вас крізь важкі часи. І знайдіть якийсь спосіб вихлюпнути свій негатив: лупцюйте грушу, запишіться на йогу або у басейн, пробіжіть кілометр, пробіжіть десять кілометрів, поспілкуйтеся з друзями… А після того, як ви випустите пару, ви станете легшими і зможете рухатися далі.

5. Людяність

Завершуються підсумки четвертого дня LIONS Live дуже важливим нагадуванням. Після того, як ви визначилися зі своєю місією, знайшли в собі переконання, приготувалися щось змінити та побороти труднощі… Після всього цього не забувайте про емпатію, доброту та скромність.

Прагніть оточити себе саме такими людьми: добрими, скромними, вдячними і, насамперед, людяними. Хай вони стануть для вас постійним нагадування про світлі сторони людської природи.

Withinlink

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.